SON DAKİKA
Hava Durumu

Ev sahibi olmak isteyenler soluğu Vakıfbank şubelerinde alıyor! Vakıfbank 0.88 oranlı kredi kampanyasını duyurdu!

Haber Giriş Tarihi: 18.04.2022 09:56
Haber Güncellenme Tarihi: 18.04.2022 09:56
https://gazetebanka.com/
Ev sahibi olmak isteyenler soluğu Vakıfbank şubelerinde alıyor! Vakıfbank 0.88 oranlı kredi kampanyasını duyurdu!

Vatandaşlara sağladığı birçok kampanya ile dikkat çeken Vakıfbank’tan bir yenilik daha geldi. Piyasanın çok altında faiz oranı ile ev sahibi olmak isteyenlere muhteşem bir kolaylık sağlayan Vakıfbank konutları kentsel dönüşüm kapsamında olan vatandaşa oldukça uygun faiz oranlı kredi imkanı sunuyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın da desteklediği kampanya kapsamında Vakıfbank 0.88’den başlayan faiz oranı ile 200.000 TL’ye varan kredi imkanı ile farkını gösterdi. Köklü devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank güvenilirliği ile yine fark yaratarak bu zor günlerde vatandaşın destekçisi oldu. Ekonomik şartlardan dolayı birikim yapamayanlar kredi imkanı sayesinde taksit ödeyerek ev sahibi olabilirler. 0,88 Faiz Oranlı 200.000 TL Kredi İmkanı
Vakıfbank müşterilerine 0,88 faiz oranı ile 200.000 TL’ye kadar ev kredisi imkanı sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenler için hayallerine yaklaştıran bir adım olan kredi imkanı ile ev sahibi olmak çok daha kolay hale geliyor. Kentsel Dönüşüm Kredisi


6306 sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkındaki kanun kapsamına giren ve risk altında olan konut sahiplerine destek amaçlı sunulan kredi Çevre, Şehircilik ve İlkim Değişikliği Bakanlığı desteği ile verilmektedir. Devlet desteği ile verilen kredi kentsel dönüşümü desteklemek amaçlı olup piyasa oranının çok altında 0,88 faiz oranı ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşa sunulmaktadır. Kimler Krediden Yararlanabilir?
Vakıfbank’ın sunmuş olduğu 0,88 faiz oranlı krediden yararlanabilecek vatandaşlar için aranılan şartlar ise;
  • Afet riski olan yapılarda en az 1 yıl oturulmuş olması
  • Afet ve risk tehdidi olan konutlarda hak sahibi olmak.
  • Konutların 6306 sayılı kanun kapsamında olması.
  • Konutun riski bölgede olması ya da risk faktörü taşıyor olması
Konutu risk altında olduğu tespit edilen hak sahipleri yeni bir ev almak için Vakıfbank’ın sunduğu krediden yararlanabilirler. Gerekli şartları taşıyan konut sahipleri 0,88 faiz oranı ile 200.000 TL kredi çekme imkanına sahip olurlar. Birden fazla bölümde hak sahibi olanlar ise 1.000.000 TL’ye kadar kredi hakkı bulunmaktadır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.