SON DAKİKA
Hava Durumu

ETS otel rezervasyonlarını ödüllendiriyor: Yapılacak her rezervasyon için 500 TL bonus kazan

Haber Giriş Tarihi: 22.04.2022 11:45
Haber Güncellenme Tarihi: 22.04.2022 10:36
https://gazetebanka.com/
ETS otel rezervasyonlarını ödüllendiriyor: Yapılacak her rezervasyon için 500 TL bonus kazan

ETS tur ve BonusFlash anlaşması kapsamında kampanyaya katılım sağlayanlar 500 TL Bonus para puan kazanacak. Kampanyaya katılım için detaylar belli oldu. Tüm şartları karşılayarak katılım gösterenler Bonus puan kazanabilecek. ETS Seyahat Kampanyası Son Gün Ne Zaman?


Bonus kart sahipleri BonusFlaş uygulamasına özel ETS tur seyahat kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında yapılacak katılım sonrasında Bonus geçerlilik tarihi başlayacak. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için 25 Nisan 2022 son gün. ETS Seyahat Kampanyasına Nasıl Katılırım?
ETS seyahat kampanyası BonusFlaş uygulaması üzerinden yapılacak katılımlar da geçerliliğini koruyor. ETS tur internet sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonlar için harcama işlemi gerçekleşmeden hemen öncesinde BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanmalıdır.
 • BonusFlaş mobil uygulaması cep telefona indirilir.
 • Uygulama içerisinde ETS seyahat kampanyası üzerinde yer alan “Hemen Katıl” butonu aktif hale getirilir.
 • Ardından ödeme işlemi Garanti BBVA POS’u ile gerçekleşmelidir.
ETS Seyahat Kampanyası ile Bonus TL Nasıl Kazanılır?
ETS seyahat kampanyası 25 Mart ve 30 Nisan tarihleri arasında geçerliliğini koruyor. ETS ile kampanyaya katılım sağlayabilmek için; seyahat firmasında tek seferlik 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapılmalıdır. 500 TL Bonus para puan belirlenen tarihlerde hesaba tanımlanacak. Kampanyadan kazanım elde edebilmek için yapılacak tüm işlemlerin Garanti BBVA POS'undan geçmesi gereklidir. ETS Seyahat Kampanyası Detayları Nedir?
Garanti BBVA ve ETS seyahat firması ile yapılan anlaşma sonrasında oluşan “500 TL Para Puan Kazan” kampanyası için detaylar belli oldu. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için 5 bin TL ve üzerinde peşin ya da taksitli ödeme gerçekleştirmek gereklidir. Kampanyanın diğer detayları şu şekildedir:
 • Kampanya BonusFlaş uygulamasına özel olarak kullanılabilir.
 • Faydadan yararlanabilmek için harcama yapmadan hemen önce BonusFlaş mobil uygulamasını cep telefonuna indirmiş olmak gerekir.
 • Uygulama indikten hemen sonra ETS kampanyası için yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılarak katılım sağlanabilir. BonusFlaş üzerinden yapılacak katılımlar yalnızca kampanya dahilinde değerlendirilir.
 • Kampanya Yurtiçi ya da Kıbrıs otellerinde 2022 yılı tüm sezonların da yapılacak konaklamalar için geçerliliğini koruyor.
 • Yalnızca belirlenen katılım tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlar geçerli olacaktır. Daha önceden yapılmış rezervasyonlar kampanyaya dahil edilmeyecek.
 • Kampanya misafir olacak her misafir üzerinden en fazla 1 kez 500 TL bonusu kazanmayı destekliyor.
 • Yapılacak her rezervasyon başına sadece bir kez puan kazanılabilir.
 • Rezervasyon tutarı birden fazla karta bölünerek yapılıyorsa bu kampanyadan sayılmayacaktır.
 • Garanti Bonus kredi kartı, Money bonus, Bonus Flexi, Sanal ve ek kartlar, Flexi Bonus, Genç Kart, Business Kart kampanya dahil kartlar arasındadır.
 • Tüzel kişiler kampanyaya katılamaz. Şahıs şirketi sahibi kişiler ticari kart ile yapacakları harcamalarda kampanyaya katılım sağlayabilir.
 • Kazanılan bütün bonuslar 5 Mayıs ve 5 Haziran tarihleri arasında kullanılmaya başlanabilir. Kullanılmayan Bonuslar 6 Haziran tarihinde hesaptan silinir.
 • Kampanya dahilinde yapılacak tüm işlemlerin Garanti BBVA POS’u kullanılarak yapılması gereklidir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.