SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekliye ek ödeme fırsatı! Geri ödemesiz nakit desteği bankalar tarafından sunulacak! Banka promosyon ödemeleri ne kadar oldu?

Haber Giriş Tarihi: 16.03.2022 20:05
Haber Güncellenme Tarihi: 16.03.2022 16:08
https://gazetebanka.com/
Emekliye ek ödeme fırsatı! Geri ödemesiz nakit desteği bankalar tarafından sunulacak! Banka promosyon ödemeleri ne kadar oldu?

Türkiye istatistik Kurumu geçtiğimiz günlerde enflasyona dair rakamlarını açıkladı. Enflasyon rakamlarının ardından emekli maaşları ve memur maaşları yükselişe geçerken bankaların promosyonları da bu durumdan etkilendi. Devlet bankaları ve özel bankalar belirli şartları karşılayan emekliye yönelik promosyon ödemesinde bulunacağını açıkladı.

Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank başta olmak üzere bankalar promosyon bedelinde güncellemeye gitti. Yapılan değişiklik sadece promosyon tutarında değildi. Bunun yanında bankaların çoğu yakınını getiren ya da bankadan otomatik ödeme talimatı veren emekliye yönelik ek ödeme yapacağını bildirdi. Promosyonun dışında yapılacak bu ek ödeme fırsatından yararlanabilmek için ise her bankanın belirli bir şartı bulunuyor. Devlet Bankaları Promosyon Ödemesi Devlet bankaları emeklilere yönelik promosyon ödemesi yaparken alınan maaş tutarını göz önünde bulunduruyor. Bu kapsamda yer alan Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası hesaplarında emeklilik maaşı bulunan ve 3 yıllık taahhüt veren kişiler sunulan promosyon desteğinden yararlanabilecek. 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı bulunan emekliye yönelik 750 TL promosyon ödemesi yapıldığını açıkladı. Türkiye İş Bankası Promosyon Ödemesi

Türkiye İş Bankası promosyon tutarı için belirlediği rakamdan yalnızca bankaya gelerek emeklilik hesabını taşıyan müşteriler faydalandırıyor. Emeklilik hesabını ilk defa açan ve İş Bankası üzerinden hesap talebinde bulunan ya da farklı bir bankada yer alarak İş bankası'na hesabını taşıyan emekliler bu fırsattan yararlanabilecek.

Promosyon ödemesinden yararlanabilmek için 3 yıl boyunca banka hesabında bulunmak gerekiyor. 2500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlar için İş Bankası 2 bin TL değerinde nakit promosyon desteği sağlayacağını duyurdu. Yapı Kredi Promosyon Ödemesi Yapı Kredi fırsat kampanyası kapsamında 20 Ocak ile 31 Mart tarihi arasında promosyon taahhütnamesini imzalayarak bankadan 3 yıl boyunca emekli maaşını alma talebinde bulunanlara 2.750 TL promosyon ödeyeceğini bildirdi. TEB Bankası Promosyon Ödemesi Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaşını 3 yıl boyunca bankadan çekme sözünü verene emekli maaşı tutarına yönelik promosyon ödeyeceğini duyurdu. Bankaya sunulan taahhütün yanı sıra en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduğu anda 2.750 TL promosyon ödemesi yapılacak. Emekli olan kişi arkadaşını bankaya getirdiğinde her getirilen kişi başına 250 TL ek ödeme yapılacak. DenizBank Promosyon Ödemesi DenizBank emekli maaşının tutarına göre promosyon ödemesi yapıyor. 2500 TL ve üzerinde emekli aylığı alan ve Denizbank hesabı üzerinden emekliliğini çeken kullanıcıya yönelik 1000 TL promosyon ödemesi yapacak. Verilen otomatik ödeme talimatı ile birlikte sunulan promosyona ek 750 TL ödenecek. Finansbank Promosyon Ödemesi Finansbank kesenin ağzını açtı. Promosyon ödemesi kapsamında 1200 TL'yi bulan nakit ödeme yapacak. Finansbank'a gelerek emeklilik hesabına 3 yıl boyunca taşıyan emekliler için sunulacak bu fırsatın yanı sıra EFT ve havale işlemleri de ücretsiz olarak gerçekleşecek. İstendiğinde 2 kereye mahsus olmak üzere ATM'den ücretsiz para çekimi yapılabilecek.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.