SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekliler İçin Faizsiz Kredi Müjdesi Geldi! Bu Bankalar Emeklilere Faizsiz Nakit Desteği Verecek!

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2022 13:53
Haber Güncellenme Tarihi: 07.03.2022 13:53
https://gazetebanka.com/
Emekliler İçin Faizsiz Kredi Müjdesi Geldi! Bu Bankalar Emeklilere Faizsiz Nakit Desteği Verecek!

Bankalar emeklilere nakit ihtiyacına yönelik olarak faizsiz kredi çekme fırsatı sağlıyor. Desteğe ihtiyaç duyan emekli devlet bankaları veya özel bankalardan talepte bulunabilir. Faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank aracılığı ile başvurular kısa sürede gerçekleştirilebilir. Düşük Faizli Emekli Kredisinde Nasıl Yararlanılır? Emeklilere yönelik olarak bankalar tarafından sunulan düşük faizli kredi fırsatı acil ihtiyaca yönelik olarak nakit desteği sunuyor. Sağlık, barınma, eğitim, konut, taşıt kredisi düşük faiz ödemeleri ile bankalar tarafından alınabilir. Başvuru süreci online olarak sağlanabileceği gibi bankanın şubesine gidilerek talepte bulunulabilir.

Halkbank tarafından sunulan aylık yüzde 1.60 faiz oranlı 100 bin TL tutarındaki kredi 36 ay vade ile geri ödemeli olarak banka şubelerine yapılacak başvuru sonrasında alınabilecek. En Düşük ve En Yüksek Kredi Faizi Veren Bankalar Hangileridir?

Emeklilere yönelik uygulanan düşük faizli kredi sisteminde 2022 yılına ait bankaların faiz oranları güncellendi. Vade seçenekleri arttırılarak şartlar daha da genişletildi. Geleceğe dönük yatırım planı bulunan ya da acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler uzun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile bankalardan kredi talep edilebilecek. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası yüzde 1.63 faiz oranı ile kredi taleplerini karşılıyor. Yapı Kredi için bu oran yüzde 1.89 olarak belirlendi.

Şu anda devlet ve özel bankaları tarafından uygulanan kredi faiz oranlarında en düşük miktarı sunan banka ING Bank ve Finansbank oldu. Her iki banka faiz oranlarını yüzde 1.39 olarak belirledi. Kredi talebinde en yüksek faiz oranının sunan banka ise yüzde 1.89 oranı ile Yapı Kredi Bankası oldu. Emeklilere Hızlı ve Kolay Kredi Sunan Bankalar Hangileridir? Acil finansmana ihtiyaç duyan emeklilere yönelik olarak kamu bankaları ve özel bankalar aracılığı ile düşük faizli kampanya fırsatı oluşturuldu. Emekliler bankaların sunduğu promosyon bedelinden ücretsiz olarak yararlanabilirken ihtiyaçlarına yönelik talep ettikleri krediyi düşük faizli olarak geri ödeyebilecek. Emekliyi destekleyen hızlı ve kolay kredi sunan bankalar şunlardır:
  • Halkbank mutlu emekli kredisi kapsamında 36 ay vade geri ödeme fırsatı ile 100 bin TL nakit desteği.
  • Ziraat Bankası 36 ay vadeli geri ödeme fırsatı ile 20 bin TL nakit desteği.
  • Vakıfbank 36 ay vade fırsatı ile 90 bin TL nakit kredi desteği.
  • Garanti Bankası 36 ay vade ile 100 bin TL tutarında kredi.
  • İş Bankası emekli kredisi kapsamında 36 ay vade ile 50 bin TL kredi.
  • Şekerbank 100 bin TL tutarında kredi 36 ay vade geri ödenebilir.
  • Denizbank 60 bin TL tutarındaki krediyi 36 ay vade geri ödeme fırsatı sunuyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.