SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekliler bu müjdeli haber size! Resmen açıklandı! Bayram öncesi 2 bin 750 TL geri ödemesiz destek verilecek!

Haber Giriş Tarihi: 22.03.2022 14:02
Haber Güncellenme Tarihi: 22.03.2022 12:05
https://gazetebanka.com/
Emekliler bu müjdeli haber size! Resmen açıklandı! Bayram öncesi 2 bin 750 TL geri ödemesiz destek verilecek!

Bütçe açığı bulunan, ay sonunu zor getiren emeklilere yönelik olarak bayram öncesi büyük müjde verildi. Emekli maaşının dışında ek ödeme olarak 2 bin 750 TL hesaplara yatırılacak.

Son dönemlerde gıdadan elektroniğe, yakıt harcamalarından tekstile kadar pek çok üründe zam uygulamaları gündeme geldi. Enflasyon karşısında uygulanan bu zamlar yükseltilen emeklilik maaşını değersizleştirdi. Müjdeli Haber Bankadan Geldi! Müjdeli haber emeklilere yönelik geri ödemesiz nakit desteği ile verildi. Bayram öncesinde ek masrafları karşılamayı sağlayacak ödeme için bankalar harekete geçti. Her banka kendi içerisinde belirlediği kurallara yönelik promosyon ödemesi sunmaya başladı. Emeklilerin seçecekleri kamu ya da devlet bankasından maaşlarını 3 yıl boyunca alma sözü vermeleri karşılığında bu tutardan yararlanmaları mümkün olabilecek. Bankalar Geri Ödemesiz 2 Bin 750 TL Nakit Desteği Sağlıyor!

Devlet ve özel bankalar her yıl promosyon bedellerini güncelliyor. Emeklilerin maaş hesaplarının dışında ilk başvuruya özel olarak belirli tutarda ödeme yapılıyor. Bazı bankalar bu tutarı düşük tutarken bazı özel bankalar kendi politikası kapsamında daha yüksek bir rakam oluşturabiliyor. En düşük ve en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar araştırılmaya başlandı. Bayram öncesinde 2 bin 750 TL'yi bulan nakit promosyon desteği sunan banka araştırmasında Yapı Kredi ön plana çıktı. Yapı Kredi Promosyon Ödemesi Yapı Kredi emeklilere yönelik 2 bin 750 TL'yi bulan nakit promosyon ödemesi fırsatı sunuyor. Emeklilik maaşını Yapı Kredi bankasına taşıyan ya da ilk defa emekli olup Yapı Kredi aracılığı ile maaşını almak isteyen müşterilere yönelik bu fırsat sunulacak. 3 yıl boyunca Yapı Kredide kalma sözü vererek yüksek promosyon bedelinden yararlanılabilecek. SSK, Bağkur ya da Emekli sandığı ile ilişiği bulunan emeklilere yönelik Yapı Kredi bankası 2 bin 750 TL nakit ödeme sunuyor. Üstelik geri ödeme şartı aranmadan alınacak ilk maaşın hemen ardından hesaba yatırılıyor. Yapı Kredi'nin sunduğu geri ödemesiz nakit desteğinden yararlanabilmek için Mart ayı bitmeden bankaya başvuruda bulunmak gerekiyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.