SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekli tanıdığını getir, 500 TL ödeme al kampanyası başladı! Bankaların promosyon yarışında teklifler yükseliyor: Getir, paranı al götür devri! ?

Haber Giriş Tarihi: 15.08.2022 17:18
Haber Güncellenme Tarihi: 15.08.2022 13:13
https://gazetebanka.com/
Emekli tanıdığını getir, 500 TL ödeme al kampanyası başladı! Bankaların promosyon yarışında teklifler yükseliyor: Getir, paranı al götür devri! ?

Emekli yakınına referans olan 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanıyor. Emekli tanıdığını İş Bankası'na getiren müşteriler kampanya dönemi boyunca kazançlı çıkıyor. KAMPANYANIN SON GÜNÜ NE ZAMAN? İş Bankası emekli yakınını referans kodu ile bankaya taşıyanlara 500 TL Pazarama MaxiPuan kazandıracağını duyurdu. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam edecek. Maximum Mobil üzerinden katılım sağlanabilir. Uygulama cep telefonuna indirildikten sonra işlemler gerçekleştirilir. Her müşteri yalnızca bir kere kod paylaşımında bulunabilir. KAMPANYAYA NASIL KATILINIR? Kampanyaya katılmak isteyenlerin Maximum Mobil uygulaması üzerinden referans kodunu oluşturması gerekiyor. Ardından emekli yakınına kod paylaşımı yapılmalıdır. Emekli yakına verilen kod ile bankaya müracaat ettiğinde hem kendisi hem de aracı olan kişi kazançlı çıkıyor. 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü veren emekli şu işlemleri uyguladığında kampanyaya katılıyor:
  • Cep telefonun mesaj kısmına REFERANS yazarak bir boşluk bırakmalı
  • Referans kodu yazılmalı 4402’ye sms olarak gönderilmelidir.
  • Her referans kodu kişiye özel tanımlanır.
  • Bir kişi en fazla iki kişi için referans olabilir.
KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR? Emekli maaşı taşıma işlemini yapma hakkı bulunanlar 10 Haziran tarihinden sonra kampanyaya katılanlardır. Referans kodu paylaşımı ancak bu tarihten sonra kampanyaya katılanlar için geçerli olacaktır. Bu tarihten önce İş Bankası hesabı bulunanlar bu fırsattan yararlanamıyor. KAZANILAN 500 TL PAZARAMA MAXİPUAN NASIL KULLANILIR? Kampanya dönemi boyunca kazanılan Pazarama MaxiPuanlar ilk maaş ödemesi yapıldıktan sonra aracı olan kişinin hesabına tanımlanır. Aktif bulunan herhangi bir kart içerisine bu tutar yüklenir. Pazarama MaxiPuan yüklemesi sağlandıktan sonra Pazarama Dijital Platformu içerisinde kullanılabilir. Bunun için Pazarama MaxiPuan Mobil uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan Pazarama Dijital Platformuna giriş yapılır.

Kazanılan MaxiPuan uygulama içerisinde Dijital Kod Market, Online Alışveriş, Araçta Öde ya da Market Siparişi menüleri üzerinden kullanılabilir. Bir kişi en fazla 2 kişiye referans olabilir. Toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanılır. Kazanılan puanlar yükleme gerçekleştikten sonraki takip eden 3 ay içerisinde kullanılabilir. Kampanya kapsamında İş Bankası kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.