SON DAKİKA
Hava Durumu

CepteTEB Kredi Faiz Oranları Güncellendi! Günlük 19 TL'ye 10000 TL Ödeme!

Haber Giriş Tarihi: 17.06.2022 03:55
Haber Güncellenme Tarihi: 17.06.2022 07:05
https://gazetebanka.com/
CepteTEB Kredi Faiz Oranları Güncellendi! Günlük 19 TL'ye 10000 TL Ödeme!

CepteTEB, nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile iki yeni kredi kampanyası geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları paylaştı. CepteTEB Mini Kredi Kampanyası 2022 Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık kolu olan CepteTEB, düşük tutarlı nakit ihtiyaçları için Mini Kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Söz konusu kredi kampanyasının üst limitini 10 bin TL olarak belirleyen banka, ilgili detayları paylaştı.

CepteTEB tarafından düzenlenmiş olan Mini Kredi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay, sabit faiz oranı yüzde 2,25 olarak belirlendi. 24 ay vade karşılığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi ise 578,61 TL olarak hesaplandı. CepteTEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2022 CepteTEB Mini Kredi kampanyasının yanı sıra yüksek tutarlı nakit ihtiyaçları için de ayrı bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kredi kampanyasının üst limitini 100 bin TL olarak belirleyen banka, ilgili detayları paylaştı.

CepteTEB tarafından geliştirilmiş olan 100 bin TL üst limitli ihtiyaç kredisi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay, başlangıç faiz oranı ise yüzde 2,15 olarak belirlendi. Banka, 24 ay vade karşılığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödeme tutarını ise 570,78 TL olarak hesaplayarak, bir kereliğe mahsus olmak üzere 55 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınacağını belirtti. CepteTEB İhtiyaç Kredisi Kampanyalarına Nereden ve Nasıl Başvuru Yapılır? CepteTEB tarafından geliştirilmiş olan 10 bin TL ve 100 bin TL üst limitli iki kredi kampanyası için de başvuru detayları belli oldu. Banka, ilgili kredi kampanyalarına mobil uygulaması aracılığı ile başvuru yapılabileceğini belirtti.

CepteTEB’in kredi kampanyalarına başvuru yapılmadan önce mobil uygulamanın telefona indirilmesi ve “müşteri olmak istiyorum” butonundan banka üyeliğinin başlatılması gerekmektedir. Banka tarafından onaylanan üyelik başvurusu sonrasında ise uygulama içerisinde yer alan “başvurular” kısmından arzu edilen ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapılması mümkündür. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda ise şubelere gitmeye gerek kalmadan, yine online platformlar aracılığı ile nakit çekimi yapılabilmektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.