SON DAKİKA
Hava Durumu

Cebinde Halkbank Kartı Olanlar Kazanacak! Karşılıksız 1000 TL'lik Ödeme Hesaplara Aktarılmaya Başlandı!

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2022 14:05
Haber Güncellenme Tarihi: 14.06.2022 10:52
https://gazetebanka.com/
Cebinde Halkbank Kartı Olanlar Kazanacak! Karşılıksız 1000 TL'lik Ödeme Hesaplara Aktarılmaya Başlandı!

Kamu bankası Halk Bankası, mevcut müşterilerinin bütçelerini bir nebze olsun ferahlatmak adına yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre hali hazırda Paraf kart aracılığı ile her ay harcama yapan mevcut müşterilere, aylık harcama taahhüdü vermeleri durumunda 1.000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı bilgisi kaydedildi. Halk Bankası’ndan Harcama Sözü Kampanyası!

Bir süredir olumsuz hareketler içerisinde olan ekonomi piyasalarının, gündelik hayat şartlarını ne kadar ağırlaştırdığının bilincinde olan Halk Bankası, mevcut müşterilerinin ceplerini dolduracak yeni bir kampanya geliştirdiğini açıkladı. Bu sayede kendi müşterilerinin bütçelerini bir nebze de olsa ferahlatmak isteyen kamu bankası, ilgili kampanyasına ilişkin tüm ayrıntıları paylaştı.

Halk Bankası tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanyaya göre bankanın ürünlerinden olan Paraf karta sahip olan müşterilerin her birine, 12 ay boyunca her ay, harcayacaklarını ifade ettikleri tutarlar karşılığında hediye para ödemesinin yapılacağı bilgisi kaydedildi. Banka, ilgili hediye para tutarının üst limiti için 1.000 TL açıklamasında bulundu.   Halk Bankası’nın Harcama Sözü Kampanyasının Ayrıntıları Halk Bankası’nın mevcut Paraf kart kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu harcama sözü kampanyasının detayları belli oldu. Banka, verilen harcama sözü kapsamında hesaplara yatıracak olduğu hediye para tutarlarını şu şekilde ilan etti:
  • Aylık 2.500 TL’lik harcama sözüne: 150 TL
  • Aylık 5.000 TL’lik harcama sözüne: 300 TL
  • Aylık 7.500 TL’lik harcama sözüne: 500 TL
  • Aylık 10.000 TL’lik harcama sözüne: 1.000 TL
Halk Bankası Harcama Sözüne Kampanyası Başvurusu 2022 Halk Bankası’nın Paraf kart kullanıcıları için geliştirmiş olduğu azami 1.000 TL hediye para kazanımlı harcama sözü kampanyasına, bankanın SMS kanalı aracılığı ile başvuru yapılmaktadır. Harcama sözü verilecek tutar, harcamaların yapılacağı Paraf kartın son 6 hanesi bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak yazıp, 3404’e kısa mesaj gönderen tüm müşterilerin başvuruları, değerlendirmeye alınmaktadır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.