SON DAKİKA
Hava Durumu

Bu yöntem ile otoyol geçiş ücreti 1 TL'ye gelecek: Başvurana tek seferlik ücretsiz geçiş hakkı tanınacak

Haber Giriş Tarihi: 16.05.2022 21:05
Haber Güncellenme Tarihi: 16.05.2022 16:54
https://gazetebanka.com/
Bu yöntem ile otoyol geçiş ücreti 1 TL'ye gelecek: Başvurana tek seferlik ücretsiz geçiş hakkı tanınacak

Otoyol geçişlerinde ücretsiz HGS etiketi kampanyası Yapı Kredi tarafından duyuruldu. Yapı Kredi'nin sunduğu indirimli HGS fırsatından yararlanabilmek için Yapı Kredi müşterisi olup mobil bankacılık sistemi, internet şubesi ya da iletişim merkezi aracılığı ile başvuruda bulunmak gerekiyor.

Yapı Kredi bankası tarafından sürücülere sunulan fırsatta 70 TL değerindeki HGS etiketine 1 TL’ye sahip olunacak. Sunulan bir diğer fırsatsa alınan HGS ile yapılacak 4 farklı geçiştenn bir tanesi Yapı Kredi tarafından hediye edilecek. Yapı Kredi HGS İndirimi Son Başvuru Günü

Yapı Kredi ile HGS başvuruları sadece 1 TL bireysel internet şubesi üzerinden ya da mobil bankacılık üzerinden yapılacak başvurular 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Başvuru yapan Yapı Kredi müşterileri HGS etiketine 70 TL vermek yerine 1 TL'ye satın alabilecek. Kampanya dahilinde sunulan HGS etiketi ile birlikte toplamda 50 TL tutarında indirim sağlanacak. Yapı Kredi HGS Kampanyasından Kimler Yararlanabilir? Yapı Kredi HGS kampanyasının yanında 31 Temmuz tarihine kadar fırsattan yararlanan tüm müşterilerine özel yapılacak 4 geçişten bir tanesini ücretsiz olarak hediye ediyor. Kampanya kapsamında tüm etiket sınıfları yararlanabilecek. 31 Temmuz tarihine kadar kampanya dahilinde yapılan geçişlerin toplamı 4/1, maksimum 50 TL olacak şekilde ayarlanacak. 10 Ağustos tarihinde indirimli olarak yansıtılır. Yapı Kredi İndirimli HGS Kampanyasına Nasıl Başvurulur? HGS etiketini 70 TL yerine 1 TL satın al kampanyasından yararlanabilmek için kampanyaya Yapı Kredi başvuru kanalları üzerinden katılım sağlamak gerekiyor. Sms yolu ile sağlanacak katılımlarda cep telefonunun mesaj kısmına HGSODUL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra müşteri numarası yazılmalı 4454’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Kampanya dahilinde kazanımı 50 TL üzerinde olan müşterilere yönelik 50 TL indirim uygulanır. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için kullanılabilir halde kredi kartı ya da banka kartı bulunması gereklidir. Kampanya farklı diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.