SON DAKİKA
Hava Durumu

Bu Kuruma 48'i Sağlık Personeli 271 Sözleşmeli Personel Alınacak! Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Duyurdu!

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2022 07:37
Haber Güncellenme Tarihi: 11.06.2022 14:40
https://gazetebanka.com/
Bu Kuruma 48'i Sağlık Personeli 271 Sözleşmeli Personel Alınacak! Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Duyurdu!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 271 sözleşmeli personel alımı yapılacak! Birçok farklı kadroda alım var! İşte detaylar…

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapılacağına dair ilan yayınlandı. Üniversite merkez, ilçe birimleri ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda sağlık personeli, destek personeli ve büro personeli alımı yapılacak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanını 4’üncü maddesi (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. 48 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınacak!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi hastanesinde ve ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere 48’i sağlık personeli olmak üzere 271 kişi alınacak. Sağlık pesoneli kadrosunda başvuru yapmak isteyen hemşire, ebe ve sağlık teknikeri için 2020 yılı KPSS P3 ya da P93 puan türünden en az 60 puan almış olma şartı aranmaktadır. Başvuru yapılacak unvan ve pozisyona göre özel ve genel şartlar değişik gösterebilir. Eczacı pozisyonu için KPSS şartı olmadan sadece eczacılık lisans programından mezun olma şartı aranmaktadır. Alım yapılacak sağlık personeli branş dağılımı ise şöyle:
  • Eczacı
  • Hemşire
  • Ebe
  • Sağlık Teknikeri
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde ilgili birimlerde istihdam edilmek üzere çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapılması hedefleniyor. Adayların başvuru yapacakları her bir kadro için istenen şartları sağlamaları gerekmektedir. Destek personeli kapsamında birçok farklı alanda alım yapılması hedefleniyor. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde 48 sağlık personeli alınacak. Alım yapılacak diğer kadrolar ise şöyle:
  • Büro Personeli
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi
  • Destek Personeli
Başvurular Nasıl Yapılacak? Personel alımı yapılacak her bir unvan ve pozisyon için belirlenen özel şartları sağlayan adayların başvurularını yapmaları mümkündür. Bu kapsamda internet üzerinden eksiksiz olarak doldurularak başvuru formu, diplolam/mezuniyet belgesi fotokopisi, KPSS sınav sonuç belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi gibi istenen tüm diğer tüm belgeler ile adayların ‘’basvuru.nku.edu’’ adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapılacak kadrolara göre istenen evrak ve şartlar değişiklik gösterebilir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.