SON DAKİKA
Hava Durumu

Bonusflaş İle Trendyoldan Alışverişe Sepet Tutarının Bir Kısmı İade: Garanti Bankası İle E-Ticaret Alışverişlerine 160 TL Bonus Hediye!

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2022 18:04
Haber Güncellenme Tarihi: 23.05.2022 15:47
https://gazetebanka.com/
Bonusflaş İle Trendyoldan Alışverişe Sepet Tutarının Bir Kısmı İade: Garanti Bankası İle E-Ticaret Alışverişlerine 160 TL Bonus Hediye!

Garanti Bankası Bonusflaş harcamalarını nakde dönüştürüyor. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunmak gerekiyor.

Garanti Bankası Pay uygulaması ile başlattığı yeni kampanyada e-ticaret alışverişlerine 160 TL bonus hediye ediyor. BonusFlaşa Özel Nakit Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Garanti Bankası tarafından sunulan Bonus kampanyasından yararlanabilmek için ilk harcama yapılmadan hemen önce kampanyaya katılmak gerekiyor. Kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılım sağlanabilir. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına ONLİNE yazıp 3340'a sms gönderilebilir. Kampanyaya katılım süreci Bonusflaş mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. Bonusflaş uygulaması cep telefonuna indirilir. Garanti Bankası ile e-ticaret alışverişlerine 160 TL bonus kampanyası altında yer alan Hemen Katıl butonu ile süreç aktif hale getirilir. Harcamalar daha sonra gerçekleştirilir BonusFlaşa Özel Nakit Kampanyasına Kimler Yararlanabilir? Garanti Bankası tarafından sunulan Bonus kampanyasından Flexi Bonus, Genç ya da Bonus Flexi sahipleri 5,99 TL'ye katılım sağlayabilir. Bonusflaş uygulaması üzerinden yapılacak ilk harcamanın hemen öncesinde Hemen Katıl butonuna tıklanır ya da cep telefonuna Evet Online yazıp bir boşluk bırakarak kartın son altı hanesi yazılıp 3340'a sms olarak gönderilir. BonusFlaşa Özel Nakit Kampanyasından Ne Kazanılır? Garanti Bankası tarafından sunulan bonus kampanyasından yararlanabilmek için belirli harcama limitini gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanya dahilinde ticari alışverişler kategorisinde gittigidiyor.com, trendyol.com, n11.com ve hepsiburada.com şirketleri üzerinden yapılacak alışverişler değerlendirilecek. Kampanyadan kazanım sağlayabilmek için bu web sitelerinin mobil uygulamaları üzerinden 500 TL ve üzerinde yapılacak her harcamaya 30 TL kazandıracak. Toplamda 120 TL kazandıracak kampanya Garantipay uygulaması ile yapıldığında ilk harcamaya 40 TL, toplamda 160 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya Son Katılım Tarihi ve Bonus Kullanımı Son Tarihi Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olan internet siteleri üzerinden belirlenen tutarda harcama yapmalıdır. Garantipay ile ödeme seçeneği Trendyol uygulamasında geçerliliği bulunmuyor. Her müşteri en fazla 160 TL bonus kazanabilecek. Kampanyadan kazanılacak tutar yalnızca internet harcamalarında geçerli olacaktır. Otomatik ödeme talimatları ya da bonus kullanımları kampanya dahilinde değildir. Kazanılan bonuslar 3 Temmuz tarihine kadar kullanılabilir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.