SON DAKİKA
Hava Durumu

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Haber Giriş Tarihi: 18.05.2022 00:31
Haber Güncellenme Tarihi: 18.05.2022 00:31
https://gazetebanka.com/
Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türkiye pazarında önemli bir paya sahip olan Bim süpermarketler zinciri satışını gerçekleştirdiği ürünlerde uygun fiyat garantisi ile hareket ediyor. 2012 senesinde ise Türk Telekom ile yaptığı anlaşma sonucunda BİMCell isimli operatör markasını kurdu. En yakın Bim mağazası üzerinden Bimcell'li olabilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra Bimcell müşteri hizmetlerine de bağlanabilirsiniz. 444 4 551 numarası üzerinden hizmet vermekte olan Bimcell müşteri hizmetleri sayesinde tüm işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebileceksiniz. Bimcell Müşteri Hizmetleri
Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanmak ve çeşitli işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler Bimcell müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır diye düşünebilir. Müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça hızlı ve kolaydır. Bimcell oldukça yeni bir kuruluş olmasına rağmen kendini her geçen gün yenilemekte ve güncellemektedir. Kaliteli çekim imkanı sunmasından dolayı müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Direkt olarak Bimcell müşteri hizmetleri ara seçeneğinden yararlanabilmek adına 444 4 551 numarasını tuşlamanız gerekiyor. Arama tuşuna basan müşterilerin karşısına telesekreter çıkar. Telesekreter çıktığı anda ise 0'ı tuşlamanız gerekiyor. Bu adımları takip ettikten sonra müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız mümkün olacak. Bazı saatlerde yoğunluk olduğundan dolayı kısa bir süre bekletilebilirsiniz.

Bu nedenle sorunlarınızı ya da sorularınızı dile getirebilmek adına daha erken saatlerde aramanız durumunda beklemenize gerek kalmayacaktır. Bim müşteri hizmetleri tel no üzerinden oldukça kolay bir şekilde müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabileceksiniz.
 • Bimcell telesekreter numarası 444 4 551 üzerinden çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri sayesinde sorunlarınızı anında çözüme ulaştırabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra çeşitli şikayetleriniz içinde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İnternet üzerinden ise şikayet var kısmına sorunlarınızı dile getirmeniz mümkün.
 • Fatura ödeme, kayıp çalıntı bildirimi yapma, paketler ve tarifeler hakkında daha ayrıntılı bilgiler elde etme gibi işlemlerin yanı sıra Bimcell numara değiştirme işlemleri için de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
Bimcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanamayanlar Çeşitli saatlerde yoğunluktan dolayı müşteri hizmetlerine bağlanmakta zorluk çekebilmeniz olağandır. Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum diyenler erken saatlerde tekrar ulaşmayı deneyebilir. Bimcell Tarifeleri
Bimcell müşterilerine oldukça avantajlı tarifeler sunarak hizmet veriyor. Doyasıya konuşmak ve internetinizin tadını çıkarmak adına çeşitli kampanyaları incelemeniz mümkündür. Bimcell tarife seçenekleri ise şu şekildedir:

Dost Küçük Paket: Her yöne 750 dakika, cepten internet 3GB, Bimcell'liler ile sınırsız konuşma ve her yöne 250 SMS olmak üzere 34 TL olarak güncellenmiştir. Dost Küçük paketine sahip olabilmek adına DOST KUCUK yazarak 4551 numarasına mesaj atmanız gerekiyor.

Dost Orta Paket: Her yöne 750 dakika, cepten internet 6GB ve Bimcell'li olan kişiler ile sınırsız konuşma olmak üzere her yöne 250 SMS sahibi olmak adına 39 TL ödeme yapmanız yeterlidir. Nasıl alırım diye düşünenler DOST ORTA yazıp 4551'e kısa mesaj göndermelidir.

Dost Büyük Paket: Her yöne 750 dakika, cepten internet 9GB, Bimcell'liler ile sınırsız konuşma ve her yöne 250 SMS olmak üzere 45 TL olarak güncellenmiştir. Dost Küçük paketine sahip olabilmek adına DOST BUYUK yazarak 4551 numarasına mesaj atmanız gerekiyor.

Dost Mega Paket: Her yöne 750 dakika, cepten internet 15GB ve Bimcell'li olan kişiler ile sınırsız konuşma olmak üzere her yöne 250 SMS sahibi olmak adına 56 TL ödeme yapmanız yeterlidir. Nasıl alırım diye düşünenler DOST MEGA yazıp 4551'e kısa mesaj göndermelidir. İnternet Paketleri Otomatik Olarak Yenilenir Mi? Bakiyenin yeterli olması durumunda 30 gün içerisinde paketleriniz otomatik olarak yenilenecektir. Eğer bakiyeniz yetersiz ise paket süresi dolduğundan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmaması durumunda paketler otomatik olarak iptal edilmektedir. Bu durumda ise yeni bir yükleme yapılması halinde paket yenilenmez. Yenileme yapılmaz ise internet kullanımı MB başına 75 kuruş olarak hesaplanır. Paket eğer internet oturumu esnasında biter ise KB başına 0,015 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Paketsiz İnternet Kullanım Onayı İçin Ne Yapmalı? Bimcell müşterileri paketsiz internet kullanım onayı verebilmek adına INTERNET ONAY yazarak 555'e göndermelidir. Ayrıca 444 4 551 Bimcel Müşteri Hizmetleri telefon numarası üzerinden de onay verilmesi mümkün olacak.

Paketsiz internet için kullanım onayı faturalı hatlarda 30 gün içerisinde 1 gün gönderilmekle beraber, faturasız hatlar için ise her fatura döneminde 1 kere gönderilmektedir. İlk SMS onayı verilmemesi durumunda bir sonraki 30 gün içinde fatura döneminde 1 kere gönderilmektedir. SMS onayı verilmemesi durumunda ise 30 gün fatura dönemi içinde paketsiz internet kullanımı yapmaya çalıştığınız anda tekrar onay istenir.
 • Tarife değişikliklerinde paketsiz internet kullanım tercileri değişmez. Yurt dışında ise paketsiz internet kullanımı yapılmamaktadır. Bunun için yurt dışına çıkan müşterilere ayrı bir şekilde onay SMS'i atılmaktadır.
 • İnternet açma işlemleri adına öncelikle yapmanız gereken INTERNET ACIK yazıp 5555'e göndermek olacak.
 • İnternet kapalı işlemleri adına ise 5555' e INTERNET KAPALI yazarak göndermeniz gerekiyor.
 • Müşteri hizmetlerini de arayarak internet işlemlerinizi oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür.
Bimcell Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi?
Hatlar üzerinden yapılan aramalarda her yöne kullanım haklınız varsa kullanım haklarınızdan düşürülerek kesinti yapılır. Bimcell müşteri hizmetlerini aramak ücretlimi diye merak edenler eğer her yöne konuşma süresi içerisinde paketleri bulunmadığında yurt içinde standart Bimcell tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Konuşmanın 6 saniyesi 0,04 TL’dir.

Bimcell müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise haftanın 7 günü ve günün her saatidir. Dilediğiniz her zaman müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir aklınıza takılan soru işaretlerini çözüme kavuşturabilirsiniz.

Müşteriler Bimcell müşteri hizmetleri genel müdürlüğü nerede diye merak etmekte. İstanbul Sancaktepe Ebubekir Cad No: 73 üzerinde genel müdürlüğe ulaşılabilir. Bimcell Müşteri Hizmetleri İle İnternet Ayarı
 • Bimcell müşteri hizmetleri internet ayarları yapabilmek adına da 444 4 551 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız mümkündür. Bu numara üzerinden destek alabilir ve ayarlarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra Apn ayarları adına öncelikle ayarlar bölümü üzerinden mobil ağlar kısmına erişim sağlamanız gerekiyor. Yeni bir apn tanımında bulunmalısınız.
 • Ad kısmına Bimcell İnternet, Apn kısmına da internet yazarak kayıt edin. Ardından ise telefonunuzu kapatıp açın.
 • Bimcell online müşteri hizmetleri sayesinde işlemlerinizin birçoğunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Nasıl BİMcell’li Olunabilir? Bimcell'li olmak adına T.C. Kimlik belgeniz ile beraber en yakın BİM şubesine gitmeniz yeterli olacak. Bimcell TL yükleme işlemlerinizi de en yakın Bim mağazaları üzerinden ya da müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4 551'i arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

444'lü numaralar üzerinden yapılan aramalarda; abonenin mevcut tarifesi üzerinde yer alan sabit hatlar üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Bunun yanı sıra 800 alan kodu ile yapılan aramalarda ise herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. Güvenli internet hizmetlerinden de yararlanmak adına müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede internet ortamında yer alan zararlı içeriklerden kullanıcılar büyük ölçüde korunmaktadır.

Abone olan kullanıcılar hat-sorgulama.btkgov.tr üzerinden gerekli bilgileri girdikten sonra üzerlerine kayıtlı olan aktif hatları kolaylıkla öğrenebilirler. Sizde bu yöntemi kullanarak Bimcell'li olabilirsiniz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.