SON DAKİKA
Hava Durumu

Benzin, Motorin ve LPG alacaklar dikkat! O banka akaryakıt kampanyasını başlattı!

Haber Giriş Tarihi: 13.04.2022 22:01
Haber Güncellenme Tarihi: 13.04.2022 17:14
https://gazetebanka.com/
Benzin, Motorin ve LPG alacaklar dikkat! O banka akaryakıt kampanyasını başlattı!

Rusya ve Ukrayna arasında patlak veren savaş akaryakıtta oldukça yüksek zamlara sebep oldu. Tedarik zincirinin sekteye uğraması üzerine akaryakıt fiyatları geçen seneye göre iki katına kadar çıktı. Akaryakıt kullananları oldukça zor durumda bırakan bu durum zamlardan önce benzin istasyonlarında uzun kuyruklar oluşmasına sebep oldu. Günümüz şartlarında bir ihtiyaç haline gelen otomobil kullanımı artık kullanıcıları kontak çevirmeden önce iki kere düşünmesine sebep oluyor. Durum böyleyken ING Bank müşterilerinin imdadına yetişti. Petrol Ofisi’nde yapacakları akaryakıt harcamaları için 30 liralık indirim sağlayan bankanın bu kampanyası şimdiden oldukça ses getirdi. Petrol Ofisi'nde Dev Kampanya


ING Bank akaryakıt harcaması yapacak olan müşteri için yeni kampanyasını duyurdu. Benzin, motorin ve LPG harcaması yapacak olan müşterilerinin hizmetine sunduğu kampanyaya göre 150 lira ve üzerinde yapılacak harcamaları için 30 lira indirim fırsatı sunuyor.

Bonus üyesi olan Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olan bu kampanyada, ayrı ayrı günlerde tek seferde 150 lira ve üzeri olan tüm akaryakıt veya otogaz alışverişlerine 30 liralık bir indirim sağlıyor. ING Bank müşterileri toplamda bu kampanyadan dört defa faydalanabilecekler. Kullanıcılarının hizmetine sunulan bu avantajlı kampanya 1 Nisan 2022 tarihinde başlayıp, 15 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek.

ING Bank’ın ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kartları dışındaki tüm kartları kampanyaya dahildir. Kazanılan 30 lira tutarındaki indirimin kartlara yansıma tarihi ise 20 Mayıs 2022.

Kampanya müşterilere özel sunulduğu için her bir müşterinin kazanabileceği maksimum indirim tutarı 30 liradır. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde ise 150 lira ve üzerinde ilk harcama dikkate alınmaktadır.

ING Bank’ın oldukça dikkat çeken bu kampanyasına katılmak ise çok kolay. SMS yoluyla kampanyaya katılım mümkün. Akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan önce ‘POAS’ yazarak 2205’ye kısa mesaj göndermeniz durumunda bu avantajlı fırsattan yararlanabilirsiniz. ING Bank sistemine kayıtlı olan cep telefonunuz ile gönderdiğiniz her bir SMS kendi operatörünüzün tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak fiyatlandırılır. Taksitli işlemler, sanal POS, bonus kullanımları ve mail order işlemleri ise kampanya kapsamı dışında kalmaktadır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.