SON DAKİKA
Hava Durumu

Arsa Satın Almayı Düşünenler Faizsiz Finansman Seçeneklerinden Yararlanabilecek! Bu Banka Arsanın Tamamına Kredi Veriyor!

Haber Giriş Tarihi: 10.06.2022 17:10
Haber Güncellenme Tarihi: 10.06.2022 12:47
https://gazetebanka.com/
Arsa Satın Almayı Düşünenler Faizsiz Finansman Seçeneklerinden Yararlanabilecek! Bu Banka Arsanın Tamamına Kredi Veriyor!

Türkiye’de son dönemde konut başta olmak üzere farklı gayrimenkullerin tamamında ciddi bir artış görüldü. Bu alanda yatırım yapmak isteyenler ise uygun finansman seçeneklerini araştırmaya devam ediyor. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından duyurulan Arsa Finansmanı ise uygun kâr oranları ile faizsiz bankacılık ilkelerine uygun olarak kredi tahsis etmeye devam ediyor. Uygun geri ödeme koşulları ve avantajları ile arsa satın almak isteyenlere finansman desteği verilecek. 60 AY Vadeli Faizsiz Arsa Finansmanı!

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinin yer aldığı belediye sınırları içinde satın alınacak imarlı arsalar için avantajlı finansman fırsatı sağlanıyor. 60 aya kadar vadeyle verilecek finansman için ekspertiz değerinin tamamına ödeme yapılabilecek. Üstelik avantajlı kâr oraları ile rahat bir ödeme dönemi de sunuluyor. Arsanın Ekspertiz Değerinin Yüzde 100’ne Kredi Verilecek! Satın alınmak istenen gayrimenkulün ekspertiz değerini yüzde 100’üne kadar TL olarak kullandırılacak finansman kapsamında 60 ay vadeye ek olarak uygun kâr oranları sunulacak. Bu sayede gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için en uygun oranlar sunulacak. Kredi kapsamında belirlenen şartları sağlayanların rahatlıkla faizsiz bankacılık fırsatlarından yararlanarak uygun kâr oranları ve 60 ay vade ile ödemelerini gerçekleştirmeleri hedefleniyor. Albaraka Türk Arsa Finansmanı Kâr Oranları

Albaraka Türk Katılım Bankası Arsa Finansmanı kapsamında uygun kâr oranları ile kredi sağlamaya devam ediyor. 300.000 TL finansman tutarı için yapılan hesaplamaya göre 60 ay vadede yüzde 2,34 kâr oranları ile işlem yapılabilecek. Aylık ortalama 10 bin 426 TL taksit tutarı ile arsa alımı gerçekleştirilebiliyor.

Daha düşük veya daha yüksek tutarda talep edilecek Arsa Finansmanı için farklı oranlarda hesaplamaların yapılması da mümkündür. Uygun ödeme koşulları ile vatandaşların rahatlıkla Albaraka Türk şubelerinin yer aldığı belediye sınırları için arsa satın alımı gerçekleştirmeleri mümkündür.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.