SON DAKİKA
Hava Durumu

Araç Sahipleri Dikkat! Bedava Yakıt İçin Çekilişe Katılmadan Akaryakıt Almayın! Tüm Sürücülere 2000 TL Akaryakıt Hediye!

Haber Giriş Tarihi: 23.06.2022 21:25
Haber Güncellenme Tarihi: 23.06.2022 16:18
https://gazetebanka.com/
Araç Sahipleri Dikkat! Bedava Yakıt İçin Çekilişe Katılmadan Akaryakıt Almayın! Tüm Sürücülere 2000 TL Akaryakıt Hediye!

Araç Sahipleri Dikkat! Bedava Yakıt için Çekilişe Katılmadan Akaryakıt Almayın! Tüm sürücülere 2000 TL akaryakıt hediye... Shell istasyonlarına gelen araç sahipleri kazançlı çıkacak. Belirli şartları karşılayanlar kampanya dahilinde 2000 TL'ye yakın yakıt kazanacak. Kampanyaya katılabilmek için son tarih 31 Ağustos. Bedava akaryakıt kampanyasının detayları da belli oldu.

Araç Sahipleri Dikkat! Bedava Yakıt İçin Çekilişe Katılmadan Akaryakıt Almayın! Tüm Sürücülere 2000 TL Akaryakıt Hediye! Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?
Tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri akaryakıt ve oto gaz alımlarında çekiliş hakkı kazanılacak. Çekiliş sonucunda 2.000 TL'ye kadar akaryakıt kazanılacak. Kampanyaya katılmak isteyenler Shell Club marka numarası, isim soy isim, adres ve telefon numarası ile beraber çekilişe katılabilecek.

Araç Sahipleri Dikkat! Bedava Yakıt İçin Çekilişe Katılmadan Akaryakıt Almayın! Tüm Sürücülere 2000 TL Akaryakıt Hediye! Kampanyaya Nasıl Başvurulur?
Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyenlerin sms ile katılım sağlaması gerekiyor. Kampanya dönemi boyunca yalnızca her müşteri bir kere katılım sağlayabilecek. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına KATIL yazıp bir boşluk bırakarak Shell Club smart kart üzerinde yazan numarayı yazıp 2313'e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Sms gönderildikten sonra shell.com.tr hesabında yer alan çekilişe katılım onay formu doldurulmalı ve kampanyaya kesin katılım sağlanmalıdır.

Araç Sahipleri Dikkat! Bedava Yakıt İçin Çekilişe Katılmadan Akaryakıt Almayın! Tüm Sürücülere 2000 TL Akaryakıt Hediye! Kampanya Şartları Belli Oldu!
Shell akaryakıt aldıkça kazan kampanyasından yararlanabilmek için şartlar:
  • Kampanyaya katılanların her 150 TL'lik akaryakıt alımı bir çekiliş hakkı olacak
  • 1 Haziran tarihinde başlatılan kampanya 31 Ağustos'ta son bulacak.
  • Kampanyaya katılanlar 2000 TL değerinde 200.000 smart puan kazanacak.
  • Kampanya 1000 kişiyle sınırlandırıldı.
  • Akaryakıt kampanyasından yalnızca Shell Club smart kart müşterileri yararlanacak.
  • Shell smart kart sahibi olmayanlar Shell istasyonlarından ücretsiz olarak alabilecek.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.