SON DAKİKA
Hava Durumu

Anadolubank ticari karta özel kampanyasını duyurdu: Akaryakıt alımlarında ek yüzde 10 fatura indirimi verecek

Haber Giriş Tarihi: 21.04.2022 15:09
Haber Güncellenme Tarihi: 21.04.2022 12:44
https://gazetebanka.com/
Anadolubank ticari karta özel kampanyasını duyurdu: Akaryakıt alımlarında ek yüzde 10 fatura indirimi verecek

Anadolubank ticari kredi kartı sahiplerine özel akaryakıt indirim fırsatı sunuyor. Visa ticari kredi kartı ile yapılacak ilk alışverişte faturaya ek yüzde 10 indirim sağlanacak. BP taşıtmatik uygulamalarında ise yüzde 2 oranında indirim alınabilecek. Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?


Aktif Bank'ın Ticari Kart müşterilerine özel sunduğu kampanya 30 Haziran tarihinde son bulacak. Kampanya dahilindeki faydalardan yararlanabilmek için belirlenen tarihte BP petrollerine gelinerek internet sitesi üzerinde yer alan form ile başvuruda bulunulmalıdır. BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması aranan bir diğer şarttır. Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
Kampanya kapsamında sunulan yüzde 10 indirim ve Taşıtmatik’e özel yüzde 2 indirim fırsatından yalnızca Ticari Kart müşterileri yararlanabiliyor. Kampanya dahilinde BP Taşıtmatik sistemine ilk kez kayıt olan müşteriler kabul edilecek. BP petrolleri A.Ş. ile imzalanan taşıtmatik anlaşması ile ticari kredi kartı sahipleri bu fırsatı değerlendirebilecek. Müşteri olan taraf ile yapılan anlaşma ardından kredi kartı tanımlama ekranı üzerinden Visa Ticari Kart tanımlaması yapılır. Bu işlemin ardından ancak faydalanılabilir. Kampanya Detayları Nelerdir?
Kampanya kapsamında ilk kez BP Taşıtmatik sistemine dahil olan ve anlaşmayı imzalayan Visa Ticari kredi kartı sahipleri bu faydadan yararlanabiliyor. Kampanyaya dair diğer detaylar:
  • Kişiler araç sayılarına göre taşıtmatik sistemlerine kayıt işlemini gerçekleştirdiği anda yapacakları akaryakıt alışverişlerinde yüzde 2 indirim kazanıyor.
  • Yüzde 2 indirime ek olarak BP Taşıtmatik sistemine kayıtlı olan ve BP ile Taşıtmatik anlaşmasını imzalayan İlk 500 müşteri faturası çıkarılan akaryakıt bedeli üzerinden yüzde on indirimli ödeme yapabilecek.
  • Sunulan indirim tutarı tek sefer geçerlidir.
  • Toplamda ödenecek yüzde 10’luk bedelin 1000 TL'yi aşmaması kaydıyla iskonto fark bedeli fatura kapsamında geri ödenir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan faydalar paraya çevrilemez.
  • Kapsamda kazanılan indirim tutarı bir başkasına devredilemez.
  • Kampanya yalnız Visa Ticari kredi kartı müşterileri için geçerlidir.
  • Ticari banka kartı ile ön ödemeli kartlar kampanya kapsamında değildir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.