SON DAKİKA
Hava Durumu

Anadolubank, akaryakıt fiyatlarını düşürmek için BP ile anlaştı: Yüzde 5 yetmedi, üstüne yüzde 10 daha indirimi açıkladı!

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2022 15:04
Haber Güncellenme Tarihi: 19.03.2022 14:13
https://gazetebanka.com/
Anadolubank, akaryakıt fiyatlarını düşürmek için BP ile anlaştı: Yüzde 5 yetmedi, üstüne yüzde 10 daha indirimi açıkladı!

Anadolubank akaryakıt alışverişinde müşterilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. BP ile anlaşma imzalayan Anadolubank, Visa ticari kart sahiplerine BP taşıtmatikte yüzde 5 oranında indirim veriyor. Ayrıca Visa ticari kart ile BP taşıtmatik sistemine kayıt olanlara da ilk faturada geçerli ilave yüzde 10 indirim yapılacak. Anadolubank müşterileri BP’den akaryakıt alırken indirim fırsatlarından anında yararlanmış olacak.

Anadolubank’ın resmi web sitesi üzerinden duyurulan akaryakıt kampanyası büyük ilgi görüyor. BP ile anlaşan banka 30 Haziran 2022 tarihine kadar Visa ticari kredi kartına sahip müşterilerine akaryakıt alımlarında indirim fırsatları sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin BP Petrolleri AŞ resmi web sayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalaması gerekiyor. Anadolubank ve BP Akaryakıt Kampanyası

Bu kampanyadan sadece BP taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve ilk kez sözleşme imzalayan Visa ticari kart sahibi müşteriler yararlanabilecek. Müşteri, anlaşmayı imzaladıktan sonra kredi kartı tanımlama ekranında Visa ticari kart tanımlaması yapmazsa, bu durumda kampanyadan yararlanamaz. İlk kez BP ile taşıtmatik sözleşmesi imzalayan müşteriler akaryakıt alışverişlerinde yüzde 5’e varan indirim fırsatından yararlanabilecek. Anadolubank'tan Yüzde 10 İndirimli Akaryakıt Fırsatı Visa ticari kartı ile ilk kez taşıtmatik sistemine kaydolup BP ile anlaşma imzalayan ilk 500 müşteri, sisteme girişten sonraki akaryakıt alımlarında fatura edilen tutardan yüzde 10 indirim yapılacak. Bu indirim 1 kere mahsus olup KDV dahil 1000 TL’yi geçmemek kaydıyla müşteriye iskonto fark bedeli faturası kapsamında müşteriye geri ödenecek. Anadolubank müşterileri, BP taşıtmatik sistemine üye olmasına rağmen alımları Visa ticari kart ile yapmaması durumunda yüzde 5 ve yüzde 10 indirim fırsatlarından yararlanamayacak.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.