SON DAKİKA
Hava Durumu

Alışveriş sepetini doldurmak isteyenlere, cep şenlendirecek kampanya: Vakıfbank, 5 bin TL'ye kadar alışveriş desteği sağlayacak!

Haber Giriş Tarihi: 17.03.2022 11:02
Haber Güncellenme Tarihi: 17.03.2022 10:23
https://gazetebanka.com/
Alışveriş sepetini doldurmak isteyenlere, cep şenlendirecek kampanya: Vakıfbank, 5 bin TL'ye kadar alışveriş desteği sağlayacak!

Hem döviz kurlarında hem de altın piyasasında yaşanan olumsuz gelişmelere, yeni dönemde bir Rusya- Ukrayna savaşının eklenmiş olması, enerjiden gıdaya pek çok sektöre yüksek oranlı zamların yansımasına sebep oldu. Yapılan ürün ve hizmet zamlarından sonra geçinmekte zorlanan vatandaşlar, en azından temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına alternatif çözümler sorgulamaya başladılar. Bu noktada vatandaşların yüzünü şartlar dahilinde bir nebze de olsa güldürecek olan haber, Vakıfbank’tan geldi.

Kamu bankalarından biri olarak hizmetlerine devam eden Vakıfbank, n11 alışveriş platformu ile iş birliği yaptığını duyurarak, gıdadan beyaz eşyaya her ihtiyaç için 5 bin TL’ye kadar alışveriş desteği sağlayacağını bildirdi. Vakıfbank Sıfır Faizli Alışveriş Kredisi 2022

Türkiye’nin en köklü kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, yeni dönemde müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Banka, son olarak artan hizmet ürünleri fiyatları karşısında alışveriş desteğine ihtiyacı olan müşterileri için n11 alışveriş platformu ile anlaşarak, dileyen herkese alışveriş esnasında kullanabilecekleri sıfır faizli, 5 bin TL limitli, 12 vadeli kredi hizmeti sunacağını açıkladı. Vakıfbank Sıfır Faizli Alışveriş Kredisi Kullanım Detayları Vakıfbank’ın n11 alışveriş platformunda kullanılması için geliştirmiş olduğu sıfır faizli alışveriş kredisi hizmetine göre Vakıfbank kartı Masterpass sistemine kayıtlı bulunan herkes, 5 bin TL’ye kadar olan n11 alışverişlerini ödemek için “dijital kanal ile öde” seçeneğine tıklayarak kredi talebinde bulunabilecek. Masterpass sistemine kaydı bulunmayan kartlar için ise banka şubeleri, ATM’ler ya da mobil uygulama aracılığı ile sistem başvurusu yapılacak. Vakıfbank Sıfır Faizli Alışveriş Kredisi Başvurusu 2022 Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan alışveriş kredisi hizmetine, ek bir başvuru gerekmektedir. Kredinin devreye girmesi için yapılacak olan tek şey n11 platformunda oluşturulmuş olan alışveriş sepetinin ödenmesi için “dijital kanal ile öde” seçeneğinin tıklanması ve açılan ekranda yer alan kısımların eksiksiz doldurulmasıdır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.