SON DAKİKA
Hava Durumu

Akbank'lı Esnaflar Yaşadı! Faiz Oranı Yüzde 0,99'a Kadar İndi!  Masrafsız KOBİ Kredisi İçin Son Gün 30 Haziran!

Haber Giriş Tarihi: 15.06.2022 02:14
Haber Güncellenme Tarihi: 14.06.2022 15:47
https://gazetebanka.com/
Akbank'lı Esnaflar Yaşadı! Faiz Oranı Yüzde 0,99'a Kadar İndi!  Masrafsız KOBİ Kredisi İçin Son Gün 30 Haziran!

2020 yılında Çin’in Wuhan kentinde görülen ve kısa süre içerisinde tüm dünya ülkelerine yayılan koronavirüs salgını, nerede ise bir yıl boyunca ekonomik girdilerin durmasına sebep oldu. Henüz virüs aşılarının bulunmamış olması ve diğer virüs tedbirlerinin tam olarak alınamamış olması sebebi ile hızlıca mutasyona uğrayan koronavirüs salgını, ilk bir yıl bütün esnafların kepenk kapatmasına yol açtı.

Üretimlerin durma noktasına geldiği günlerde herhangi bir getirisi olmayan KOBİ’ler, oldukça sıkıntılı günler geçirdi. Devlet kapsamında çeşitli ödeme hizmetleri geliştirilmiş olsa da KOBİ’lerin nakde olan sıkışıklıkları giderek artmaya başladı.

Aşıların bulunması ve toplum bağışıklığının oluşması ile normale dönen gündelik hayat, KOBİ’lerin işlerine geri dönmesini sağladı. Ancak bir yıl gibi uzun bir süre boyunca ara ara kepenkleri kapatmak zorunda kalan KOBİ’lerin nakde olan sıkışıklıklarının hala devam ettiğini söylemek mümkün. Tam da bu noktada devreye giren ve hem KOBİ’lerin hem de ülkenin bütçesini düşünen Akbank, yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini açıkladı. İlgili şartları sağlayan tüm KOBİ’lerin yararlanabilecekleri kredi hizmetinin ayrıntıları, kamuoyu ile paylaşıldı. Akbank KOBİ Kredisi Kampanyası 2022

Geliştirdiği bireysel kampanyalar sayesinde müşteri sayısını giderek arttırmayı başaran Akbank, bu kez de KOBİ’ler için özel bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanyasının ayrıntılarını paylaşan Akbank, üst limitin 50 bin TL, azami vade sayısının 12 ay ve aylık faiz oranının yüzde 0,99 olduğunu bildirdi. Akbank KOBİ Kredisi Örnek Hesaplama Tablosu Akbank, geliştirmiş olduğu düşük faizli KOBİ kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosunu yayınladı. Masrafsız bir şekilde kullanıma açık olan KOBİ kredisi kampanyasından 50 bin TL’lik destek almak isteyen KOBİ’lerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 4.453,53 TL olarak hesaplandı. Akbank KOBİ Kredisi Başvurusu 2022 Akbank’ın 50 bin TL üst limitli KOBİ kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların, bizzat banka şubesine başvuru yapmaları gerekmektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.