SON DAKİKA
Hava Durumu

Akbank KOBİ'lere Özel Kredi Desteğini Açıkladı: Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı Dönemi Bitiyor!

Haber Giriş Tarihi: 29.06.2022 15:02
Haber Güncellenme Tarihi: 29.06.2022 14:38
https://gazetebanka.com/
Akbank KOBİ'lere Özel Kredi Desteğini Açıkladı: Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı Dönemi Bitiyor!

Akbank yeni müşteri hesabı oluşturan KOBİ'lere özel ucuz kredi fırsatını sunuyor. 50.000 TL'ye kadar kredi talepleri %0.99 faiz ile değerlendirilecek. Akbank mobil üzerinden yeni müşteri hesabı oluşturanlar fırsattan yararlanabilecek. Başvuruda bulunmak isteyen Kobilerin banka tarafından sunulan örnek kredi tablosunu incelemesi faydalı olacaktır.

Akbank KOBİ'lere Özel Kredi Desteğini Açıkladı: Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı Dönemi Bitiyor! Masrafsız Krediye Kimler Başvurabilir?
Akbank KOBİ'lere özel yeni masrafsız kredisi ile farklı bir kampanyaya imza atıyor. Düşürülmüş faiz oranları üzerinden aylık taksitlerle esnek ödeme fırsatı sunuluyor. Akbank mobil üzerinden yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacak. Yeni müşteri hesabı açtıranlar için bu fırsat sunulacak. Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı Yok!
Akbank 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatını kredi tahsis ücreti olmadan kullanabilmeyi sağlayacak. 12 aylık eşit taksitlerle ticari kredi fırsatından kısa sürede yararlanılacak. Akbank masrafsız kredi kapsamında dosya masrafı olmadan talepleri değerlendirecek.

Akbank KOBİ'lere Özel Kredi Desteğini Açıkladı: Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı Dönemi Bitiyor! Akbank KOBİ'lere Özel Kredi Desteğini Açıkladı: Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı Dönemi Bitiyor! Kampanyanın Son Günü Ne Zaman?
Akbank KOBİ'lere özel masrafsız kredi fırsatından yararlanmak isteyenlerin Akbank mobil uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekiyor. Akbank mobil aracılığı ile "yeni müşteri olmak istiyorum" adımı kullanılmalıdır. Ardından talep edilecek ticari krediler değerlendirilecek. Kampanya tek seferlik olup 30 Haziran 2022 tarihine kadar başvuru sağlanabilecek. Akbank Örnek Kredi Tablosu
Akbank ile KOBİlere özel masrafsız kredi avantajı için son gün yaklaşıyor. Toplamda 90 milyon TL kullanım tüm Akbank müşterilerine sunulacak. 12 ay vade taksiti ve %0.99 faiz oranı ile tüm ticari faaliyetler daha kolay yürütülecek. Örnek kredi hesaplama tablosu oluşturuldu.
  • Kredi tutarı 50.000 TL
  • Vade süresi 12 ay
  • Faiz oranı yüzde 0.99
  • Aylık taksit tutarı 4 bin 453,53 TL
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.