SON DAKİKA
Hava Durumu

Akaryakıt alımları ödüllendiriliyor: 1000 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 50 TL parapuan hediye

Haber Giriş Tarihi: 06.05.2022 09:42
Haber Güncellenme Tarihi: 06.05.2022 09:42
https://gazetebanka.com/
Akaryakıt alımları ödüllendiriliyor: 1000 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 50 TL parapuan hediye

Petrol ofisi istasyonlarına gelinerek yapılacak 1000 TL ve üzeri yakıt alımları parapuan ile ödülleniyor. Petrol Ofisi mobil uygulama kullanıcıları bu faydadan yararlanabilecek.

Petrol ofisi bayram hediyesi kapsamında mobil uygulama üzerinden yapılacak alışverişler 50 TL değerinde Positive puan kazandırıyor. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için belirli şartların yerine getirilmesi gereklidir. Para Puan Kazan Kampanyası Son Günü Ne Zaman?


Petrol Ofisi tarafından duyurulan kampanyanın detayları belli oldu. Yalnızca mobil uygulamaya özel para puan kazanma fırsatı 8 Mayıs tarihinde son bulacak. 50 TL değerinde Positive puan kazanabilmek için 1000 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapılmalıdır. Kampanyadan yararlanabilmek için plaka doğrulaması yapılmalıdır. Kampanya dahilinde sunulan para puanlar yalnızca Positive kart üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerliliğini koruyor. 29 Nisan tarihinde başlatılan kampanyanın son günü 8 Mayıs. Kampanyalı Para Puan Kazanabilmek için Ne Yapılmalıdır?
50 TL değerinde Positive puan kazanabilmek için Petrol Ofisi mobil uygulamasını cep telefonuna indirilmesi gereklidir. Positive kart üyeleri 1000 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 50 TL değerinde Positive puan kazanacak. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için plaka doğrulaması yapılmalı. Kişisel araçla istasyonlardan yapılacak akaryakıt alımları otomatik olarak puan kazandırıyor. Kampanya kayıtlı plaka üzerinden değerlendirilecek. Mobil uygulama indirildikten ve kayıt olduktan sonra Positive kart ile yapılacak harcamalar değerlendirilecek. Kazanılan Positive Puan Ne Zaman Karta Yükleniyor?
Petrol Ofisi tarafından sunulan kampanya kapsamında 1000 TL ve üzeri alışverişler 50 TL değerinde Positive puan ile ödüllendirilecek. Karta yüklenme süresi kampanya dönemi son bulduğunda başlayacak. Toplu olarak her akaryakıt alımları değerlendirilerek hesaba yansıyacak. Her 100 Positive puan 1 TL değerinde yakıta denk gelecek. Kampanya 8 Mayıs tarihinde son bulacak. Kazanılan tüm puanların yüklenmesi ise 1 Mayıs tarihine kadar Positive kart üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılan akaryakıt alımları doğrultusunda karta tanımlanacak. Petrol ofisi mobil uygulaması üzerinden müşteri kaydı gerçekleşmediğinde kampanyadan yararlanamaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.