SON DAKİKA
Hava Durumu

Acil nakit ihtiyaçlarına Türkiye Ekonomi Bankası'ndan kalıcı çözüm: İhtiyaç kredisi faiz oranı düştü! 31,6 TL ödeyene 10 bin TL yatırılacak!

Haber Giriş Tarihi: 10.09.2022 01:42
Haber Güncellenme Tarihi: 09.09.2022 14:50
https://gazetebanka.com/
Acil nakit ihtiyaçlarına Türkiye Ekonomi Bankası'ndan kalıcı çözüm: İhtiyaç kredisi faiz oranı düştü! 31,6 TL ödeyene 10 bin TL yatırılacak!

Her sene olduğu gibi bu sene de yılın başından bu zamana kadar birçok farklı kategori altında hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri geliştiren Türkiye Ekonomi Bankası, zorlu ekonomik şartların ortaya çıktığı şu günlerde nakit ihtiyaçları artan tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası daha geliştirdiğini duyurdu. Banka, “Hoş Geldin Kampanyası” ismini vermiş olduğu yeni ürününe ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN YENİ MÜŞTERİLERİNE İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! Türkiye Ekonomi Bankası yeni dönemde de yukarı yönlü hareketleri devam eden hatta son günlerde iyiden iyiye hız kazanmış olan döviz kurlarının ve altın fiyatlarının karşısında giderek ağırlaşan ekonomik şartlardan ötürü dara düşen tüketiciler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyasının mevcut müşterileri için değil potansiyel müşterileri için geçerli olduğunu belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye Ekonomi Bankası “Hoş Geldin Kampanyası” başlığı altında duyurmuş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranını yüzde 1,64, azami vade sayısını ise 36 ay olarak belirledi. Ayrıca banka, ilgili kampanyası kapsamında taksitlerin 3 ay ertelenebileceğini ifade etti. TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI HOŞ GELDİN KAMPANYASININ DETAYLARI

Türkiye Ekonomi Bankası’nın yeni müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu yüzde 1,64 faiz oranlı, 36 ay vadeli ve 3 ay taksit ertelemeli yeni ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen tüketiciler için kampanyanın ayrıntıları belli oldu. Banka ilgili hizmete başvurmadan önce örnek bir hesaplama tablosu görmek ihtiyacı hisseden tüketiciler için söz konusu tabloyu yayınladı.

Türkiye Ekonomi Bankası 36 ay vade ile sınırlandırmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler için oluşturmuş olduğu örnek hesaplama tablosunda, vade sayısını 12 ay olarak belirledi. Faiz oranını yüzde 1,64 olarak giren Türkiye Ekonomi Bankası, bu veriler ışığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredi karşılığında ödenecek olan aylık taksit tutarını, 948,50 TL olarak hesapladı. Banka sigorta ödemelerinin 355,22 TL, kredi tahsis ücretinin ise bir kereliğe mahsus olmak üzere 55 TL olduğunu açıkladı. TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI HOŞ GELDİN KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR? Türkiye Ekonomi Bankası’nın yeni müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu yüzde 1,64 faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası, şu an nakit sıkışıklığı içerisinde olan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. İlgili kredi kampanyası aracılığı ile bütçelerini ferahlatmak isteyen tüketiciler, söz konusu kampanyanın başvurusu sürecini araştırmaya başladı.

Türkiye Ekonomi Bankası yeni müşterileri için geliştirmiş olduğunu belirttiği yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin öncelikle mobil uygulama aracılığı ile bankadan üyelik oluşturmaları gerektiğini ifade etti. Mobil uygulamanın indirilmesinden sonra açılan ekranda yer alan yönlendirmeleri takip ederek oluşturulan üyelik sonrasında “kampanyalar” kısmından yeni kredi kampanyasına dakikalar içerisinde başvuru yapılabilmektedir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.