SON DAKİKA
Hava Durumu

9 – 20 Mayıs 2022 Ahlatcı iki haftalık hisse önerileri: AEFES, KARSN, PETKM, SELEC ve GENIL hisse senetlerinde yükseliş bekleniyor!

Haber Giriş Tarihi: 09.05.2022 08:51
Haber Güncellenme Tarihi: 09.05.2022 08:51
https://gazetebanka.com/
9 – 20 Mayıs 2022 Ahlatcı iki haftalık hisse önerileri: AEFES, KARSN, PETKM, SELEC ve GENIL hisse senetlerinde yükseliş bekleniyor!

Ahlatcı Yatırım 9 – 20 Mayıs 2022 tarihleri arası takip edeceği beş hisse senedinin yer aldığı model portföyünü paylaştı! İki haftalık periyotta paylaşılan haftalık hisse önerileri listesinde AEFES, KARSN, PETKM, SELEC ve GENIL yer aldı. Aracı kuruluş geçtiğimiz iki haftalık periyottaki hisse tavsiyeleri listesindeki senetlerin tamamını yer değiştirdi. 9 – 20 MAYIS 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına GLYHO, GSDHO, KUTPO ulaşmıştır. AKSEN ve TUPRS hisselerinde stop-loss seviyeleri çalışmıştır. Geçtiğimiz iki hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 8,9 yükseliş yaşayan GSDHO ile yüzde 4,9 yükselen KUTPO olmuştur.25 Nisan – 6 Mayıs kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 4,6 ile GSDHO olmuştur. Geçtiğimiz iki haftalık süreçte XU100 yüzde 1,16 artış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kazancı ise yüzde 0,09 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyde yer alan pay senetlerinden GLYHO, GSDHO, KUTPO, AKSEN ve TUPRS hisselerini model portföyden çıkarılırken bu hisseler yerine AEFES, KARSN, PETKM, SELEC ve GENIL hisse senetleri eklendi. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.