SON DAKİKA
Hava Durumu

4 – 8 Nisan 2022 Bist100 haftalık hisse önerileri! Ahlatcı Yatırım GARAN, KOZAL, LOGO, PETKM ve ULKER hisse tavsiyelerini paylaştı!

Haber Giriş Tarihi: 03.04.2022 23:18
Haber Güncellenme Tarihi: 03.04.2022 23:18
https://gazetebanka.com/
4 – 8 Nisan 2022 Bist100 haftalık hisse önerileri! Ahlatcı Yatırım GARAN, KOZAL, LOGO, PETKM ve ULKER hisse tavsiyelerini paylaştı!

Ahlatcı Yatırım 4 – 8 Nisan 2022 haftasına ait hisse önerileri listesini paylaştı! Bu haftanın önerilen hisse senetleri aracı kuruluş tarafından GARAN, KOZAL, LOGO, PETKM ve ULKER olarak seçildi. Aracı kuruluş, önceki hafta paylaştığı model portföyünden LOGO hisse senedini listede tutarken diğer dört hisse senedini değiştirdi. 4 – 8 NİSAN 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ Geçtiğimiz hafta aracı kuruluş model portföyünde yer alan pay senetlerinden INDES, KARSN, LOGO ve VESBE hisseleri hedef fiyat seviyesine ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 21 yükseliş yaşayan KARSN ile yüzde 7,2 yükselen LOGO olmuştur.28 Mart – 1 Nisan kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 20,6 ile KARSN olmuştur. Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 yüzde 3,50 yükseliş gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama değer kazancı ise yüzde 5,57 olmuştur.

Geçtiğimiz hafta portföyde yer alan pay senetlerinden INDES, KARSN, TURSG ve VESBE hisselerini model portföyden çıkarılırken, bu hisseler yerine KOZAL-ULKER-PETKM-GARAN hisselerini aracı kuruluş portföyüne ekledi. LOGO hissesini ise bu hafta da portföyünde tutmaya devam etti. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.