SON DAKİKA
Hava Durumu

28 Mart – 1 Nisan Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri: INDES, KARSN, LOGO, TURSG ve VESBE hisse tavsiye…

Haber Giriş Tarihi: 27.03.2022 20:40
Haber Güncellenme Tarihi: 27.03.2022 09:59
https://gazetebanka.com/
28 Mart – 1 Nisan Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri: INDES, KARSN, LOGO, TURSG ve VESBE hisse tavsiye…

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 28 Mart – 1 Nisan 2022 haftasına ait aracı kuruluşun tavsiye ettiği 5 hisse INDES, KARSN, LOGO, TURSG ve VESBE oldu. Kuruluşun geçtiğimiz haftaki model portföyünde yer alan hisselerin tamamı, bu hafta yerini beklentisi yüksek yeni hisselere bıraktı. 28 – 1 NİSAN HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ Geçtiğimiz hafta model portföyümüzde yer alan pay senetlerinden CCOLA, CIMSA, HALKB ve TKFEN hisseleri hedef fiyat seviyesine ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 7,6 yükseliş yaşayan TKFEN ile yüzde 8,6 yükselen CIMSA olmuştur. 18 Mart – 25 Mart kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 5,3 ile TKFEN olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 yüzde 1,46 yükseliş gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama değer kazancı ise yüzde 1,88 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden CCOLA, CIMSA, HALKB, TKFEN ve PETKM hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine INDES, TURSG, VESBE, KARSN, LOGO hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.