SON DAKİKA
Hava Durumu

25 Nisan – 6 Mayıs 2022 iki haftalık Bist100 hisse önerileri: Ahlatcı Yatırım AKSEN, GLYHO, GSDHO, KUTPO ve TUPRS hisse senetlerini önerdi!

Haber Giriş Tarihi: 25.04.2022 08:53
Haber Güncellenme Tarihi: 25.04.2022 08:53
https://gazetebanka.com/
25 Nisan – 6 Mayıs 2022 iki haftalık Bist100 hisse önerileri: Ahlatcı Yatırım AKSEN, GLYHO, GSDHO, KUTPO ve TUPRS hisse senetlerini önerdi!

Ahlatcı Yatırım yeni haftaya ilişkin yükseliş beklediği hisse önerilerini paylaştı! Haftalık aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde AKSEN, GLYHO, GSDHO, KUTPO ve TUPRS hisse senetleri yer aldı. Geçtiğimiz hafta paylaşılan hisse önerileri listesine göre bu hafta tüm hisseler yer değişti. 25 NİSAN – 6 MAYIS 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ
Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına TURSG, DEVA, GOZDE ve CIMSA ulaşmıştır. CCOLA hissesinde devre kesici çalışmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 17,4 yükseliş yaşayan DEVA olmuştur. 15– 22 Nisan kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 8,5 ile DEVA olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 %0,88 değer kaybederken gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kaybı ise yüzde 2,35 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden TURSG, DEVA, GOZDE, CIMSA ve CCOLA hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine AKSEN-GLYHOGSDHO-KUTPO-TUPRS hisselerini ekliyoruz.NOT: Önümüzdeki hafta Bayram tatilinden önceki son işlem haftasıdır. Bununla birlikte 3-4 Mayıs tarihleri arasında Fed toplantısı gerçekleştirilecektir. Değerli yatırımcılarımıza önemle duyururuz. Bununla birlikte Bayram tatili haftasından dolayı model portföyümüz iki haftalık olarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.