Kuruluş Hakkında

Gazetebanka, 2018 yılında yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve Dünya gündemine dair önemli gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır. Profesyonel haber editörü, gazeteci ve muhabir kadrosuyla ulusal yayın yapmaktadır.

Gazetebanka.com, Eskişehir merkezli olarak güncel haberleri size aktaran internet gazetesidir. Gazete Banka; gazeteci, yazar ve haber editörü kadrosuyla 7 gün 24 saat tarafsız, ilkeli ve güvenilir haberleri size aktarmak için çalışıyor. Ekonomi, siyaset, magazin, yaşam, teknoloji, spor dünyasına dair tüm gündemi gazetebanka.com'da takip edebilirsiniz.

Son dakika gündem haberlerini, önemli gelişmeleri, Türkiye ve Dünya'dan önemli olayları anlık olarak sizlere aktarıyoruz. Profesyonel gazeteci ve muhabir kadromuzla derlediğimiz haberleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Tarafsız, ilkeli ve doğru habercilik anlayışıyla hareket eden gazeteci, muhabir ve haber editör kadromuz; gündemin en önemli başlıklarını hızlı şekilde sizlere aktarıyoruz. Yayın ilkelerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Gazete Banka, okuyucularına sunduğu borsa, kripto para, ekonomi, bankacılık, kredi ve döviz haberlerinde asla yatırım tavsiyesi vermez; uzmanların görüş, öneri ve açıklamalarını yorum katmadan sizlere aktarır. Topluluk Kuralları hakkında bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

Gazeteci, editör ve muhabir kadromuzu incelemek için Künye sayfamıza bakabilirsiniz.

Muhabirlerimize ve gazete yetkililerimize Haber İhbar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gazetebanka, Investing ve Newspapers Land yayın ortağıdır. Gazetebanka.com haberleri burada da yayınlanmaktadır.