SON DAKİKA
Hava Durumu

Yüksek Tutarlı Nakit İhtiyaçlara Vakıfbank’tan İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisinin limitinin yetersiz kaldığı durumlarda yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi Vakıfbank’ta! Sahip olunan gayrimenkulün ipotek gösterilmesi durumunda kullanılabilecek olan bu kredide uzun vadeler ile ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Peki yüksek tutarlı ihtiyaç kredisine başvurular nasıl yapılır, kredinin kullanım şartları nelerdir?

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2020 19:06
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Yüksek Tutarlı Nakit İhtiyaçlara Vakıfbank’tan İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Yüksek tutarlı ihtiyaçlar için Vakıfbank, ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Gayrimenkul ipoteği karşılığında kullandırılan bu kredi ile yüksek tutarlı nakit ihtiyacı finanse edilirken, uzun vade süresi ve uygun faiz oranları ile ödeme kolaylığı sağlanıyor. İşte yüksek tutarlı ihtiyaç kredisine ilişkin tüm detaylar…DEĞİŞKEN TAKSİTLERLE ÖDEME İMKANIVakıfbank, ihtiyaç kredisi limitlerinin yetersiz kaldığı anlarda da müşterilerinin yanında. Gayrimenkul ipoteği karşılığında kullandırılacak olan bu kredi yüksek tutarda ihtiyaçları uygun taksit imkanlarıyla karşılayacak. Söz konusu gayrimenkul ipotekli ihtiyaç kredisinin özellikleri ve ödeme şartları ise aşağıdaki gibi belirlenmiştir: • Kredi için belirlenen vade süresi maksimum 60 aydır.
 • Kredi geri ödemesi 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle planlanabilmektedir.
 • Belirli ve düzenli geliri olan (ticari nitelikli müşteriler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.
 • Kredi kullanan kişiye Vakıfbank tarafından Hayat Sigortası yaptırılmaktadır.
 • Krediden faydalanan müşterilere Konut Paket Sigortası yaptırılmaktadır ve bu sigorta her yıl yenilenir.
 • Kredi limiti ipotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerine göre belirlenmektedir. Ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kredi kullandırılmaktadır.
 • Kredi için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 0,98’dir.


KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, GEREKLİ BELGELER NELERDİR?Vakıfbank’ın sağladığı yüksek tutarlı ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi başvuruları Vakıfbank şubeleri aracılığı ile yapılmaktadır. Başvuru sırasındaki gerekli belgeler ise aşağıdaki gibidir: • Kimlik kartı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi,
 • İkametgah belgesi veya borçlu adına kayıtlı en son tarihli telefon, elektrik, gaz, su gibi faturalardan birinin fotokopisi,
 • Teminat olarak alınacak gayrimenkulün kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusunun fotokopisi,
 • Gayrimenkule ilişkin ekspertiz raporu.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.