SON DAKİKA
Hava Durumu

Vakıfbank’tan paranıza her gün faiz getirisi kazanma fırsatı: Arı hesap günlük vadeli mevduatta tanışma faizi ayrıcalığı!

Vakıfbank günlük vadeli mevduat hesaplarında yüksek tanışma faizi! Paranıza günlük faiz almak için Vakıfbank Arı ve Genç Arı vadeli hesaplar ile standart mevduat getirisinden yüksek faiz elde edilebiliyor. En yüksek Vakıfbank vadeli mevduat faizlerinin sunulduğu Arı günlük vadeli hesaplarda, 100 gün boyunca yüksek tanışma faizinden yararlanmak mümkün. Vakıfbank Arı ve Genç Arı hesap başvuru şartları neler? Vakıfbank günlük mevduat faiz oranları nedir, yüzde kaç? 10 Bin lirama günlük ne kadar faiz alırım? Vakıfbank günlük vadeli mevduat hesap faiz oranları ve günlük faiz hesaplama ayrıntıları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 24.05.2020 16:07
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Vakıfbank’tan paranıza her gün faiz getirisi kazanma fırsatı: Arı hesap günlük vadeli mevduatta tanışma faizi ayrıcalığı!

Vakıfbank günlük faizlerinde “Tanışma Faizi” fırsatı! En yüksek mevduat faiz oranlarının sunulduğu Vakıfbank Arı ve Genç Arı hesaplar ile paranıza günlük olarak fazla faiz getirisi elde etmek mümkün! Standart vadeli hesap faizlerinden cazip kazanç fırsatı ile Vakıfbank günlük faiz oranları ve hesaplama detaylarını Gazete Banka olarak sizler için tüm ayrıntıları ile derledik.

VAKIFBANK ARI HESAP NEDİR?Birikimleriniz için gecelik faiz elde etme şansı tanıyan Vakıfbank Arı Hesap, günlük faiz işleten bir vadeli mevduat hesap türüdür. Türk lirası dışında Arı hesap ile dolar ve Euro cinsinden döviz birikimleriniz için de yüksek günlük faiz getirisi elde edebilirsiniz. Vakıfbank Arı Hesap’ta yüksek mevduat faiz getirisi yanında, mobil ve internet şubesi kanalları üzerinden hesap sahiplerinin yapacağı havale ve EFT işlemleri ücretsiz olarak sunulur.Vakıfbank Arı Hesap Özellikleri Nelerdir?Vakıfbank Arı Hesap avantajlı günlük tanışma faizi getirisi sunarak birikimlerinize daha fazla faiz kazanma şansı sunar. Vakıfbank Arı Hesap ile günlük faiz kazanmak için aşağıdaki şartlar ve hesap özelliklerine göz atınız:* Türk lirası dışında Arı Hesap ile Dolar ve Euro faizi elde edebilirsiniz.* Vakıfbank Arı Hesap başvuruları banka şubeleri dışında, çağrı merkezi ve mobil/internet şube üzerinden gerçekleştirilebilir.* Hesap açılışı için minimum 5.000 TL, 1.000 Dolar ve 1.000 Euro birikim gereklidir.* Vakıfbank hoş geldin faizi süresi 100 gündür.* Vakıfbank Arı Hesap sahipleri, mobil ve internet şubeden yaptıkları havale ve EFT işlemleri için ücret ödemez.* Hafta sonları ve resmi tatil günleri haricinde, Vakıfbank Arı Hesaba 09:00 – 17:00 saatleri arasında para yatırılırken; yarım gün mesai uygulamalarında 09:00 – 12:00 saatleri arasında para yatırma işlemi gerçekleştirilebilir.* Para çekme işlemleri ise 06:00 – 23:00 saatleri arasında gerçekleştirilir.* Arı Hesap hoş geldin faizi için mevduat üst tutarı 1 milyon TL’dir.Vakıfbank Arı Hesap Günlük Faiz Oranı Nedir?Vakıfbank Arı Hesap günlük vadeli mevduat faizi yüzde 8,25’tir. Verilen faiz oranı tanışma faizidir. Faizin geçerlilik süresi 100 gündür.GENÇLER ARI HESAPTA MEVDUAT YATIRIMCISI DAHA ŞANSLI!Vakıfbank’ın gençlere yönelik günlük faiz kazandıran hesabı Genç Arı Hesap, standart Arı Hesap’a göre daha yüksek faiz kazanma şansı sunuyor. Vakıfbank Genç Arı hesap günlük faizi yüzde 8,30 olarak uygulanıyor. 35 yaşına kadar gerçek müşterilerin tamamı, Vakıfbank Genç Arı Hesap açtırabiliyor.VAKIFBANK GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT FAİZİ HESAPLAMA: 10 BİN LİRAM GÜNLÜK NE KADAR FAİZ GETİRİR?Vakıfbank Arı ve Genç Arı Hesap’ta, günlük mevduat faizlerinden yararlanarak 10 Bin TL için yüksek faiz getirisi elde edilebiliyor. Vakıfbank Arı Hesap’ta 10 bin TL’nin günlük faiz getirisi 1.91 TL oluyor. Vakıfbank Genç Arı Hesap’ta ise 10 bin TL’ye 1.93TL günlük faiz getirisi elde edilebiliyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.