SON DAKİKA
Hava Durumu

Vadeli Mevduat Faiz Oranlarında Milyonları Harekete Geçirecek Kampanya Geldi: Tam Tamına Yüzde 16 Faiz!

Güncellenen TEB mevduat faiz oranları ile sizde birikimlerinizin büyüdüğüne şahit olabilirsiniz. TEB Marifetli Hesap %16 olarak açıkladığı hoş geldin faizi ile düzenli olarak birikim yapmak isteyen müşterilerinin anapara ve faizlerinin değerlenmesini sağlıyor. CEPTETEB Marifetli Hesap ile kazancınızı dilediğiniz zaman hesaplayabilirsiniz. TEB günlük faiz ve TEB hoş geldin faizi hesaplama gibi detaylara haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz. 

Haber Giriş Tarihi: 09.12.2020 07:39
Haber Güncellenme Tarihi: 09.12.2020 07:38
https://gazetebanka.com/
Vadeli Mevduat Faiz Oranlarında Milyonları Harekete Geçirecek Kampanya Geldi: Tam Tamına Yüzde 16 Faiz!

Bikirim yapmak ve tasarruf alışkanlıklarınızı değiştirmek için siz de Türkiye Ekonomi Bankası hizmetlerinden yararlanın! TEB Marifetli Hesap sayesinde özel olarak geliştirilen faiz oranları birikim yapmak isteyen kişilerin mevduatlarını günden güne katkı sağlıyor. Birikim yaptığınız hesabınızdan istediğiniz zaman para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

TEB MARİFETLİ HESAP AÇANLARI %16 HOŞ GELDİN FAİZİ İLE KARŞILIYOR!Türkiye Ekonomi Bankası, TL cinsinden mevduat hesabı açan müşterilerine özel 30 gün boyunca %16 hoş geldin faizi uyguluyor. Ayrıca devam eden 60 gün boyunca bankanın avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede günlük vadeli olarak aktif olan hesabınız bankanın sağladığı avantajlı faiz oranları sayesinde artış göstermeye devam edecektir üstelik Marifet Hesap için herhangi bir hesap işletim ücreti ödenmez! %16 hoş geldin faizi hesap açıldığı tarihten itibaren uygulanmaya başlar.GÜNCEL MEVDUAT FAİZ ORANLARI HABER GRUBUNA BURADAN ABONE OLABİLİRSİNİZ.MARİFETLİ HESABIN AVANTAJLARI ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR!Marifetli hesabın sağladığı olanaklar hoş geldin faizi ile sınırlı değil. Marifetli hesaplarda belirlenmiş en az 2.000 TL tutarın olması ve asgari 10 iş günü faiz desteğinden yararlanılması durumunda havale ve EFT ücretlerinden herhangi bir ücret talep edilmez. Ayrıca 04:00-05:00 saatleri haricinde istenilen aralıklarla Marifetli Hesap’a erişim mümkün. Kişinin talebi üzerine istediği sıklıkla hesaptan para çekme ya da hesaba para yatırma işlemleri gerçekleşebilir. Gün içerisinde saat 17:00’ye kadar hesaba yatırılan tutarlar o günün değeriyle dikkate alınıyor. Belirtilen saatten sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki günü değerine hesaplanır.DİĞER PARA BİRİMLERİNDE HESAP AÇANLAR DA FAİZ DESTEĞİNDEN YARARLANABİLİR!Marifetli Hesap’ın faydalarından yararlanmak döviz hesabı açanlar içinde mümkün. Türk Lirası cinsinden belirlenen alt limitin 2.000 TL olduğunu belirtmiştir. Döviz hesabı açan müşteriler faiz indiriminden yararlanmak için 1.000 USD/EUR/GBP olarak belirlenmiştir. TEB farklı döviz hesabı açanlar içinde ayrıca açacakları her bir döviz hesabı için %16 hoş geldin faizinden yararlanma imkanı sağlamaktadır.  TEB %16 HOŞ GELDİN FAİZİNE EK FAİZ ÖDEMESİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR!Hoş geldin faizi dönemi sonrasında bankanın sağladığı gerekli koşulların gerçekleşmesi durumunda TEB ilave olarak %0,25 oranında ek faiz desteği sağlıyor. ‘Marifetli Hesap’a Ek Faiz Verilebilmesi İçin Gerekli Vadesiz Mevduat Bakiyesi’ yapılan aktarımlar sonucunda belirlenen tutarın altına düşmemesi ve vadesiz mevduat hesabındaki tutarın 1 iş günü hesapta mevcut olarak bulunması gerekiyor. Bunun sonucunda bir sonraki gün mevduat hesabında bulunan tutara %16 hoş geldin faizine ilave olarak ek faiz ödemesi uygulanır. Vadesiz hesap her gün 22:00’da banka tarafından incelenir ve hesapta bulunan tutar ek faiz ödemesi için gereken miktarda değilse Marifetli Hesap’tan otomatik olarak aktarım yapılır. Türkiye Ekonomi Bankası, düzenli birikim yapmak ve birikimlerinin değerlenmesini isteyen müşterileri için uzman kadrosuyla hizmet veriyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.