SON DAKİKA
Hava Durumu

Şubeye gitmeden 60 bin TL'ye varan kredi yardımı 5 banka tarafından yüzde 0,99'dan başlayan oranlarla veriliyor!

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar içerisinde 5 banka uygun faizli ve uzun vadeli destek sunuyor. Halkbank, Ziraat Bankası, Enpara, Akbank ve TEB'e başvuruda bulunarak şubeye uğramadan anında hızlı kredi alabilirsiniz.

Haber Giriş Tarihi: 04.05.2020 02:31
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Şubeye gitmeden 60 bin TL'ye varan kredi yardımı 5 banka tarafından yüzde 0,99'dan başlayan oranlarla veriliyor!

2020 şubesiz başvuru ile kredi fırsatı sunan bankalar, büyük tutarları online başvuru ile gerçekleşen kredi yöntemiyle vermeyi tercih etmezler. Dolayısıyla daha küçük tutarlar için uygun ve hızlı bir yoldur.



Aynı zamanda banka şubeleri bu tarz işler için iş gücü ve materyal harcamadan müşterilerinin isteklerini yerine getirir. Bu yönden şubeye gitmeden kredi veren bankalar da bu hizmetten yararlanan müşteriler de birçok bakımdan kârdadır.



Ancak büyük meblağları kredi çekmek yahut kredi notu düşük olan ve kefil gösterecek olanların kredi işlemlerini tercih ettikleri bankanın şubesinden yapması daha makuldür. 



Şubeye gitmeden kredi veren bankalar şöyledir:



 • Halkbank
 • Ziraat Bankası
 • QNB Finansbank – Enpara.com
 • Akbank
 • TEB - CEPTETEB


 • Halkbank ile Şubeye Başvurmadan Kredi



  50.000 liraya varan ve en fazla 60 vade ile ödenen “Hızlı Kredi”, %1.07’lik faiz oranıyla Halkbank şubeye başvurmadan kredi olanağı sunar. Web sitesinden, çağrı merkezlerinden ve SMS yoluyla başvuru yapılabilir.



  En kolay yol olarak görünen SMS hizmeti 3452’ye tuşlanarak yapılabilir. “KREDI, T.C. kimlik kartı numarası, gelir belgesi, talep edilen tutar” şeklinde yazılarak gönderilen mesaj gün içinde değerlendirilmeye alınır ve SMS geri dönüşüyle bilgilendirilir.



  Ayrıca geciken bilgilendirmeler için internet sitesinden kredi başvurusu takip edilebilir. Onaylanan kredi, Halkbank mobil aplikasyonu ve çağrı merkezlerinden kullanılabilir.



  Kredi işlemi esnasında hayat sigortası yapılabilir ve otomatik ödeme talimatı da kullanılabilir. 



  Örneğin; 15.000 lira olarak tahsis edilen kredi 60 ay vade ile alındığında, her ay 360,07 TL ödemesiyle yapılır. Faiz oranı %1,07’dir ve tahsis ücreti 78,75 Türk Lirasıdır.



  Ziraat Bankası’nın Çevrimiçi Kredileri



  Maaşları Ziraat Bankası hesaplarına yatan emekli ve çalışan müşterileri için “Dijital Kredi”, Ziraat Bankası’nın çevrimiçi kredisidir. Başvurular internet sitesi ve Ziraat Mobil uygulamasından gerçekleştirilebilir.



  Çağrı merkezleri Ziraat Bankası şubesiz kredi işlemi için hizmet vermez. Başvuru onaylanırsa talep edilen para müşterinin banka hesabına yatırılır. 60 ay vade imkânı sunulur, müşteriler talep ederse hayat sigortası da yaptırabilir. Faiz oranı  %1.43’tür. 



  Ziraat Bankası’ndan kredi alabilmek için gerekli koşullar şu şekildedir:



  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Düzenli gelir sahibi olmak.
  • 18 yaşını geçmiş olmak.
  • Kara listede olmamak.
  • 12 aylık SGK primini ödemiş olmak.
  • Minimum 3 aydır aktif SGK üyesi olmak.


  Enpara.com ile İnternet Üzerinden Kolay Kredi



  QNB Finansbank’a bağlı olan Enpara.com direkt internet üzerinden işlemler için kullanılır. Dolayısıyla Enpara.com ile internet üzerinden kredi başvurusu yapmak diğerlerine göre daha kolaydır. Aynı zamanda meblağ daha fazla talep edilebilir.



  Faiz oranı %1.19’dur ve başka fazladan masraf yoktur. 10.000 ile 60.000 arasında meblağ seçim şansı vardır. 



  Örneğin; 60 ay vade ile 60.000 kredi, her ay 1495 lira halinde ödenir. Sigorta prim tutarı 2574 lira, toplam geri ödeme 89.733 liradır. 



  Vade kısaldıkça azalan faiz oranıyla (12 ay vade - %0.99 faiz oranı) Enpara.com ile şubeye gitmeden kredi almanın yolu sadece internet sitesinden ya da mobil uygulamasından başvuru yapmaktır.



  Akbank’ın Şube Gerektirmeyen Kredisi



  “Direkt Kredi” olarak geçen, 7/24 mobil aplikasyonundan tek tıkla başvurulabilecek, Akbank şubeye gitmeden kredi yöntemi 40.000 liraya varan tutarı belgesiz ve imzasız şekilde hızlıca veriyor.



  Akbank Mobil’e giriş yapıldıktan sonra telefonu sallayarak kullanılabilecek kredi tutarı öğreniliyor. Bununla birlikte internet bankacılığı ve çağrı merkezleri de başvuru için bir seçenek. Aynı zamanda internet sitesinden online kredi başvurunuzun değerlendirilme durumunu kontrol edebilirsiniz. 



  Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyenler için “Direkt Kredi” faiz oranı %1.45’tir ve maksimum vadesi 48 ay ile sınırlıdır.



  CEPTETEB ile Şubesiz Kolay Kredi 



  Kefil ya da teminat göstermeden %0,99 faiz oranı ve 3-60 ay vade seçeneği ile CEPTETEB dijital bankacılık ve şubesiz uygun faizli kredi fırsatlarını sunar.



  En uygun faiz oranı CEPTETEB’e aittir. 18-65 yaş aralığındaki herkes ihtiyaç kredisi çekme olanağına sahiptir. Maksimum 50.000 değerinde kredi tahsis edilebilir.



  Kredi başvurusu yapabilmek için CEPTETEB müşterisi olmaya gerek yoktur, internet sitesinde mevcut olan formu doldurarak kredi başvurusunda bulunulabilir. Daha sonra bir CEPTETEB danışmanı ile iletişime geçilir ve müşterinin isteği zaman ve yerde ziyaret gerçekleşir.



  Kredi ödemeleri yalnızca TEB ATM’lerinde ödenmez, internet sitesinden ve mobil uygulamasından da kredi borçları ödenebilir.



  10.000 TL değerinde 18 ay vade ile çekilen şubeye gitmeden kredinin sigorta masrafı 179,69 liradır. Aynı zamanda ödemenin üç ay erteleme seçeneği mevcuttur.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar
  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.