SON DAKİKA
Hava Durumu

Son Dakika: Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranlarında İndirime Gitti! En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

Haber Giriş Tarihi: 15.07.2019 14:41
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Son Dakika: Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranlarında İndirime Gitti! En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

Özel ve kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarınıdüşürme yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Bankaların konut kredisi ürünlerinikullanarak ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli haberlerin sonuncusu Vakıfbank’tangeldi. Özel bankalardan sonra kamu bankalarından da yoğun konut kredisi faizoranı indirimi bekleniyordu. Bu beklentileri karşılayan banka Vakıfbank oldu.Vakıfbank tarafından yapılan kamuoyu duyurusunda müşterilere sunulan Sarı Panjur Konut Kredisi’nde uygulananfaiz oranının %1.50’nin altına düşürüldüğü açıklandı.

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenlerisevindiren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Konut satışında yaşanandaralmanın önüne geçebilmek ve gayrimenkul sektörünü yenidenhareketlendirebilmek adına tüm kamu ve özel bankaları konut kredisi ürünlerindefaiz indirimi yapmayı sürdürüyor. Özel bankaların öncülüğünde başlayan kademelikonut kredisi faiz oranı indirimlerinde bankaların arasında yaşanan rekabet,vatandaşların yüzünü güldürmeye başladı. Son olarak Vakıfbank da müşterilerinesunduğu konut kredisi faiz oranında indirim yaparak rekabete ortak oldu vebankalar arasında en uygun konut kredisi veren banka oldu.

Vakıfbank Güncel Sarı Panjur Konut Kredisi

Geçtiğimiz haftalarda konut kredisi faiz oranını önce 1.79seviyesi olarak güncelleyen Vakıfbank, kısa bir süre sonra ciddi bir indirimyaparak müşterilerine sunduğu Sarı Panjur Konut Kredisi ürününde uyguladığıfaiz oranını %1.59 seviyesine kadar geriletmişti. Son dakika gelişmesi olarakVakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan gelişmeye göre bankakonut kredisi faiz oranını bir kez daha güncelledi. Vakıfbank kredi tutarı farketmeksizin müşterilerine sunduğu tüm kredilerde faiz oranını %1.49 seviyesineindirdi. Dolayısıyla Sarı Panjur adı altında verilen konut kredisi ürünlerindede uygulanacak olan faiz oranı %1.49olarak dikkatleri çekti.

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamadasöz konusu Sarı Panjur Konut Kredisi faiz oranından;

  • Vakıfbank kredi kartı, ek hesap
  • Otomatik ödeme talimatı
  • Halden Anlayan Paket
  • Bankamız Sigorta Paketi (Ferdi Kaza Sigortası,Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kredili Hayat Sigortası, DASK, SarıPanjur Konut Paket Sigortası)
  • İnternet bankacılığı, mobil bankacılık
  • Havuz hesabı

ürünlerinden en az 1 tanesine sahip olanlar ya da buürünlere yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilmektedir. Sigorta primbedellerinde kredi tutarı, yaş, cinsiyet, vade, ödeme planına bağlı olarakdeğişiklik göstermektedir.

Vakıfbank tarafından Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası’ndakullanılacak olan kredi faiz oranı, müşterilerin Findeks Kredi Notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bubağlamda söz konusu ilgili vadeye karşılık gelen faiz oranı, kredi notu 1800 veüzerinde olan müşteriler için geçerli sayılmaktadır. Bununla birlikte VakıfbankSarı Panjur Konut Kredisi uygun faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle, eşittaksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlarsunulmaktadır. Kampanya sadece yeni konut alımlarında geçerli olmaktadır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.