SON DAKİKA
Hava Durumu

Sağlık Çalışanlarına 150 Bin TL’ye Kadar Özel İhtiyaç Kredisi Halkbank’tan

Yaşanan pandemi sebebiyle hem riskli hem de uzun saatler çalışan sağlık çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi Halkbank’ta! Sadece sağlık çalışanlarına özel faiz oranları, uygun vade seçenekleri ve 150 bin TL’ye kadar kredi imkanı Halkbank tarafından kullandırılacak. Sağlık çalışanlarına özel hazırlanan bu krediden faydalanma şartları, kredinin özellikleri ve başvuru kanallarına dair detaylar bugünkü haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2020 17:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Sağlık Çalışanlarına 150 Bin TL’ye Kadar Özel İhtiyaç Kredisi Halkbank’tan

Koronavirüs salgını sebebiyle alınan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi uygulanmaya devam ederken Halkbank, sağlık çalışanlarına özel bir kredi kampanyası başlattı. 150 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacının finanse edilebileceği bu kredi 60 aya varan vade süresiyle kullandırılacak. Aylık yüzde 0,96 faiz oranı ile kullandırılacak olan bu kredi uygun geri ödeme planları ile hazırlanacak.AYLIK YÜZDE 0,96 FAİZ ORANISağlık çalışanlarına özel Halkbank’ın kullandırdığı bu kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir:  • 150 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacı finanse edilmektedir.
  • Kredi tahsis ücretsiz yüzde 0,96 faiz oranı ile kullandırılmaktadır.
  • Aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli olarak geri ödeme planı hazırlanabilmektedir.
  • Ayrıca talep eden sağlık çalışanlarına 3 ay taksit ertelemeli ya da serbest ödemeli olarak geri ödeme planı yapılabilmektedir.
  • Kredi için belirlenen vade süresi maksimum 60 aydır.


KREDİYE AİT ÖDEME ÖRNEĞİ VE KOŞULLAR NELER?Halkbank’ın sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına özel başlattığı kredi kampanyasına ait ödeme örneği aşağıdaki gibidir:  • 50 bin TL kredi, 60 ay vade, aylık yüzde 0,95 faiz oranı, aylık bin 155,13 TL kredi taksidi.
  • 150 bin TL kredi, 60 ay vade, aylık yüzde 0,95 faiz oranı, aylık 3 bin 465,40 TL kredi taksidi.


Kredinin kullanım koşulları ise aşağıdaki gibidir:  • Yıllık toplam maliyet oranı, faiz ve vergileri kapsamaktadır.
  • Krediye ait yüzde 0,95 faiz oranı, Halkbank’a en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Hayat Sigortası yaptırmayı, 2 adet Otomatik Ödeme Talimatı vermeyi, Halkbank Kredi Kartı’nı almayı talep eden müşteriler için geçerlidir.
  • Kredi ile birlikte sunulan Hayat Sigortası Primi müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. 35 yaşında erkek bir müşterinin 15 bin TL krediyi 60 ay vade ile çekmesi durumunda alınan yıllık sigorta primi 46,97 TL’dir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.