SON DAKİKA
Hava Durumu

Restoran ve cafe işletmecileri dikkat: Şekerbank 3 ay ödemesiz 0.79 faizli destek kredisi ile normalleşme dönemine giriyor!

Şekerbank’tan normalleşme dönemine özel restoran ve kafelere en uygun destek kredisi müjdesi geldi! Yüzde 0.79’dan başlayan faiz oranı ile 60 aya varan vadelerle verilen 3 ay taksit ertelemeli verilen işletme kredisinde üst limit 750 Bin TL olarak belirlendi. Esnek ödeme planlı verilen işletme destek kredisinde en uygun kredi paketine POS, kredi kartı ve çek karnesi avantajları ekleyen Şekerbank’ta kredi şartları neler? İşte Şekerbank restoran ve cafe işletme kredisi ayrıntıları…

Haber Giriş Tarihi: 04.06.2020 12:00
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Restoran ve cafe işletmecileri dikkat: Şekerbank 3 ay ödemesiz 0.79 faizli destek kredisi ile normalleşme dönemine giriyor!

Şekerbank normalleşme dönemi en uygun işletme kredisi kampanyası ile cafe ve restoran işletmelerine müjdeyi duyurdu! 3 ay taksit ertelemeli 60 ay işletme kredisinde 0.79’dan başlayan faiz oranı belirleyen banka, işletme sahiplerine destek amacıyla özel kredili mevduat hesabı (KMH), POS, kredi kartı ve çek karnesi hizmetleri sunuyor.

İŞLETMELERE 750 BİN TL’YE KADAR KREDİ VERİLECEK!Şekerbank 0.79 faizli işletme kredisi üst limiti 750.000 TL olarak belirlendi! 3 – 60 ay vadeli verilen işletme kredisinde vade sayısına göre belirlenen kredi faiz oranları şu şekilde uygulanacak:* 3 – 12 ay vadeli işletme kredisi faiz oranı yüzde 0,79* 13 – 24 ay vadeli işletme kredisi faiz oranı yüzde 0,89* 25 – 36 ay vadeli işletme kredisi faiz oranı yüzde 0,99* 37 – 60 ay vadeli işletme kredisi faiz oranı yüzde 1,093 AY TAKSİT ERTELEMELİ KREDİYE ALTERNATİF ÖDEME PLANLARIŞekerbank 3 ay ertelemeli olarak müjdelediği işletme kredisinde, ödeme planı esnekliği kolaylığı getirdi. Dileyen kredi kullanıcıları 3 ay taksit erteleme ve aylık eşit taksitli ödeme yapabileceği kredide, 3 ayda 1 taksit ödemesi içeren ödeme planından yararlanabilecek.CAFE VE RESTORANLARA KMH, KREDİ KARTI, POS VE ÇEK KARNESİ HİZMETİŞekerbank en uygun işletme kredisi kampanyasında, cazip faiz oranları ve esnek ödeme koşulları ile birlikte ekstra hizmetler paket içeriğine dahil edildi. İşletme destek kredi paketi içeriğinde sunulan Şekerbank hizmetleri şu şekilde belirlendi:* Yüzde 0,99 faiz oranlı kredili mevduat hesabı (KMH),* Şeker Bonus Şirket kart ile her 500 TL alışverişe 25 TL bonus,* Özel POS fiyatlaması,* Ücretiz çek karnesi.ŞEKERBANK İŞLETME DESTEK KREDİ KOŞULLARI NELERDİR?Kampanya dahilinde sunulan cazip avantajlardan yararlanmak isteyen restoran ve cafe işletmeleri için, aşağıda belirtilen kampanya koşullarını yerine getirmeleri yeterli kabul edilecek:* 1 Eylül 2020 tarihine kadar başvuruda bulunmak,* Kredi ödemelerini düzenli yaparak en az kredi başlangıç tarihinden 1 yıl sonra taksit erteleme fırsatından yararlanmayı kabul etmek,* Kampanya süresi sonrasında ( 1 Eylül 2020) tarihi sonrasında standart KMH faiz oranı kullanılacağını kabul etmek,* Bir ay içerisinde Şekerbank Bonus kredi kartı ile en fazla 100 TL bonus kazanılabilecek,* İşletme sahiplerinin ihtiyaçlarını göre POS fiyatları belirlenecek,* Çek karnesinin ilk 10 sayfası için değerli kağıt bedeli dışında kalan masraflardan muaf tutulmak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.