SON DAKİKA
Hava Durumu

QNB Finansbank’tan Yüzde 0,79’dan Başlayan Faizlerle 10 Bin TL’lik Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank aylık yüzde 0,79’dan başlayan faizlerle borç transfer kredisi kullandırıyor! Üstelik 60 aya varan vade seçeneklerinin de bulunduğu bu kredinin aylık taksitleri 219 TL’den başlıyor. Tüm kredi borçlarını QNB Finansbank’a taşıyan müşterilerin faydalanabileceği bu kredi kampanyasında esnek geri ödeme koşulları ve karşı bankalara ücretsiz EFT özelliği dikkat çekiyor.

Haber Giriş Tarihi: 25.06.2020 12:00
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
QNB Finansbank’tan Yüzde 0,79’dan Başlayan Faizlerle 10 Bin TL’lik Borç Transfer Kredisi

Diğer bankalarda bulunan 10 bin TL’ye kadar borçlarınızı QNB Finansbank’ın borç transfer kredisi avantajlarınızı taşıyabilirsiniz. Aylık yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranları ve 219 TL taksit miktarı ile kolay geri ödeme imkanı sunan bu kredi ile kredi kartı borçlarını da transfer etmek mümkün.BORÇ TRANSFER KREDİSİ İLE HEM KREDİ HEM DE KART BORÇLARINIZI ÖDEYİNQNB Finansbank başlattığı bu kredi kampanyasında vatandaşlara diğer bankalarda olan borçlarını tek bir çatı altında toplama imkanını sunuyor. Aynı zamanda kredi kartı borçları için de yapılandırma imkanı sağlayan QNB Finansbank 60 aya varan vade seçeneğini bu kredi için sağlıyor. Krediyi kullanacak kişinin kredi notuna göre değişen faiz oranları ve krediye ilişkin aylık taksit hesaplaması ise gibi aşağıdaki gibi oluyor:* 10 bin TL kredi 60 ay vadede aylık yüzde 0,79 faiz oranı ile çekildiğinde aylık 219 TL taksit ödemesi yapılmaktadır.
* 10 bin TL kredi 60 ay vadede aylık yüzde 1,09 faiz oranı ile çekildiğinde aylık 242 TL taksit ödemesi yapılmaktadır.
* 10 bin TL kredi 60 ay vadede aylık yüzde 1,46 faiz oranı ile çekildiğinde aylık 271 TL taksit ödemesi yapılmaktadır.
* Kredilerin faiz oranları kişinin kredi notuna göre belirlenmektedir. Aylık yüzde 0,79 faiz oranı kredi notu 1850 ve üzeri olan vatandaşlar için geçerlidir.BORÇ TRANSFER KREDİSİNİN KOŞULLARI NELERDİR?QNB Finansbank’ın borç transfer kredisinden faydalanma şartları ve krediye ilişkin başvuru kanalları aşağıdaki gibi belirlenmiştir:* Diğer bankalardaki kredilerin transferinde borcun tamamı aktarılabilirken, kredi kartı borcu transferi kısmi olarak yapılabilmektedir. 
* Krediyi kullanan müşterilerin diğer bankalara EFT işlemleri sonraki iş gününde gerçekleştirilmektedir. 
* Konut kredisi, ek hesap ve QNB Finansbank’taki borçlar transfer kredisi kapsamında değerlendirilmemektedir. 
* Krediye TC kimlik numarasının 5030’a SMS atılmasıyla ön başvuru işlemi gerçekleştirilmektedir. Ön başvuru onayı alındıktan sonra gerekli belgeler ile şubeye başvuru tamamlama işlemleri için gidilmesi gerekmektedir. 
* Kredi başvurusunun tamamlanması için kimlik kartı, çalışma durumuna göre gelir belgesi ve adres belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.DİĞER BANKALARIN BORÇ TRANSFER KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE KADAR?QNB Finansbank’ın yanı sıra farklı bankalar da borçları tek bir çatı altında toplayan borç transfer kredisi ürününü sunmaktadır. Bu kredi ürününe sahip olan bankaların faiz oranları ise en güncel halleriyle aşağıdaki gibidir:* Türkiye Finans Katılım Bankası borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,89
* Türkiye İş Bankası borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,89
* Denizbank borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,39
* CepteTEB borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,89
* Garanti BBVA borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,79
* Şekerbank borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,29
* Vakıfbank kredi kartı borç transfer kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,93

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.