SON DAKİKA
Hava Durumu

Ödemelerinizi 3 Ay’dan Başlayan Vadelerle Erteleyerek Ödeyeceğiniz Kredileriyle Bankalar Uygun Faiz Oranlarını Açıkladı

Kamu ve özel bankalar en uygun faizli kredilerini 3 ile 6 ay vadelerle erteleyerek taksitlendirme imkânı sunuyor. Sizde ihtiyaçlarınızı değil, ödemelerinizi ertelemek için haberimizi okumaya devam edin. Birçok kampanyanın yanı sıra kredinizi ertelemeli ödemeden yararlanmak mı istiyorsunuz? Gazete Banka ile doğru adrestesiniz. Bankalar müşterilerine hangi koşulda ne kadar limit verdiğini, azami vade süresini ve ertelemeli taksitlendirme seçeneklerini hizmete sundu.

Haber Giriş Tarihi: 03.09.2020 14:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Ödemelerinizi 3 Ay’dan Başlayan Vadelerle Erteleyerek Ödeyeceğiniz Kredileriyle Bankalar Uygun Faiz Oranlarını Açıkladı

Hangi bankadan kredi alacağınızı, nasıl başvuracağınızı 3 aydan başlayan ertelemeli avantajları, yüzde kaç faizle krediden faydalanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız ayrıntılar haberimizin devamında.3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ SUNAN BANKALAR • ING Bank
 • Vakıfbank
 • QNB Finansbank


İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR, GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?Bankaların web sitesinden veya mobil bankacılık uygulamalarından gerçekleştirebileceğiniz online başvurularınızı veya bankalarda şubelerden, ATM’lerden ve bankanın iletişim numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanarak talebiniz üzerine krediye ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından krediniz onay aldığında bankaların sizden isteyebileceği belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. • Kimlik kartı fotokopisi ( hliyet veya pasaportta geçerli sayılacaktır.)
 • İkametgâh belgesi veya ikamet edilen bir konutun başvuran kişinin adına düzenlenmiş elektrik, su, telefon, doğalgaz faturaları örneği
 • Varsa ek gelir belgeleri, konut – iş yeri tapu fotokopileri
 • Taşıt ruhsatı veya fotokopileri
 • Özel sektör çalışanları için; SGK dökümü, maaş bordrosu, İşyeri imza sirküleri
 • Kamu çalışanları için; Maaş bordrosu
 • Emekliler için; Emekli aylık dökümü
 • Tüzel kişiler için; oda kayıt belgesi, güncel vergi levhası, imza sirküleri, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi.


ING BANK 3 AY ERTELEMELİ E-KREDİŞubeye gitmeden, vaktinizi harcamadan kredi almak ING Bank e – Kredi ile mümkün. ING Bank müşterisi olan olmayan herkes ING Bank web sitesinden başvuru yaparak 50.000 TL’ye kadar yüzde 1,14 faizli finansmandan yararlanabiliyor. Kredinizi şimdi alıp tam 3 ay sonra toplamda 60 ay vadeye kadar ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. ING Bank talep ettiğiniz finansman tutarın yüzde 100’ünü sağlıyor. Örnek bir hesaplamada 15.000 TL finansman kullanmak istediğinizde 250 TL kredi tahsis ücreti ödeyip, aylık 1.226,98 TL taksitle ödeyeceğiniz kredinizin yıllık maliyet oranı yüzde 17,98’dir.VAKIFBANK SMS İLE BAŞVURABİLECEĞİNİZ İHTİYAÇ KREDİSİİhtiyaçlarınızı gidermek için nakit akışınızı sağlayacak finansman kaynağı arıyorsanız vakit kaybetmeden bir SMS ile veya internet sitesinden hemen Vakıfbank İhtiyaç Kredisine başvurun. Azami 125.000 TL finansman sağlayan Vakıfbank müşterilerine aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödeme imkânı tanıyor. Krediden 50.000 TL’ye kadar finansman talebinde bulunduğunuzda yüzde 1,18 faizle 60 ay vadeli ödemenizde aylık 1.242,42 TL taksit ödersiniz. Talep ettiğiniz finansmanının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücretini BSMV dahil 250 TL olarak bir defalık ödersiniz. 50.000 TL için bir yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 389,32 TL’dir. Sigorta primi, 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik gösterir. Buna bağlı olarak yıllık efektif faiz oranı yüzde 18,6645’dir.QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİHer ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz; eğitim, seyahat, alışveriş, düğün masrafları birçok ihtiyacımız var öyle değil mi? İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, ödemelerinizi erteleyin diyerek QNB Finansbank 3 Ay ödemesiz İhtiyaç Kredisinden toplamda 60 ay vade ile yararlanabilirsiniz. Findeks notunuza göre uygun faizlerden yararlanabilirsiniz. 10.000 TL finansmana başvuran bir müşteri aylık yüzde 0,99; yüzde 1,29 ve yüzde 1,60 faizlerle ödeme imkanına sahip. Findeks notuna göre yüzde 0,99 faizle 10.000 TL finansmanını 60 ay vadeli hesaplatmak isteyen bir müşteri. BSMV ( Banka Sigorta Muamele Vergisi ) dahil edilerek talep edilen finansmanın yüzde 0,5’i oranında bir defa ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 52,5 TL’dir. Başvuran müşterinin yaşına, cinsiyetine ve talep ettiği tutara göre değişen sigorta prim ücreti ortalama 47 yaşında olan bir müşteri için 481,63 TL olarak hesaplanır. Kredisini aylık 234 TL taksitle ödeyecek olan müşteri; faiz, vergiler ve kredi tahsis ücreti dahil edilerek yıllık toplam maliyet oranı yüzde 15,4956’dır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.