SON DAKİKA
Hava Durumu

Maaş Müşterilerine Özel Avantajlı Krediler Ziraat Bankası’nda

Maaş ödemelerini Ziraat Bankası’ndan alanlara müjde! Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel avantajlı krediler ile finansman sağlıyor. Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile hem konut hem de nakit ihtiyaçları için maaş müşterileri kredilerini Ziraat Bankası aracılığı ile çekebilecekler. Peki söz konusu Çalışanın Artısı Kredi Paketi’nin kullanım detayları neler, faiz oranları ne kadar?

Haber Giriş Tarihi: 22.05.2020 17:09
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Maaş Müşterilerine Özel Avantajlı Krediler Ziraat Bankası’nda

Ziraat Bankası, maaş müşterilerine Çalışanın Artısı Kredi Paketi’ni duyurdu. Konut ve tüketici kredisi olarak kullanılan bu kredi paketi, uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıklarına sahip. Ziraat Bankası’nın maaş müşterilerinin faydalanabileceği bu kredinin detayları ise aşağıdaki yazımızda.60 AYA VARAN VADE İLE TÜKETİCİ KREDİSİÇalışanın Artısı Kredi Paketi kapsamında Ziraat Bankası, maaş müşterilerine tüketici kredisi imkanı sunuyor. Üstelik 60 aya varan vadeler ile maaş müşterileri bu krediden faydalanabiliyorlar. Aylık yüzde 0,98 faiz oranı ile kullandırılan tüketici kredisinde, kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor. Vade süresine göre ise eşit taksitli şekilde geri ödeme planı hazırlanıyor.Ziraat Bankası’nın maaş müşterilerinin nakit ihtiyacı için hazırladığı tüketici kredisine başvurular ise yine Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yapılan kampanyaya yönelik detaylı bilgi ise yine Ziraat internet sitesi ve şubelerinde yer almaktadır.AYLIK YÜZDE 0,94 FAİZLE KONUT KREDİ KREDİSİZiraat Bankası’nın maaş müşterilerine özel sağladığı bir diğer kredi ise konut kredisi. 120 aya kadar vade süresi sağlanan bu konut kredisinde aylık yüzde 0,94 oranında faiz uygulanıyor. Aylık eşit taksitler halinde geri ödeme planı hazırlanan bu konut kredisinde, kredi tutarının binde 5’i kadar tahsis ücreti tahsil edilmektedir.ÇALIŞANIN ARTISI KREDİ PAKETİ’NİN KULLANIM DETAYLARI VE ŞARTLARI NELER?  • Yıllık maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmaktadır. 35 yaşında bir maaş müşterisi için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67 TL, konut kredisi için ise 108,19 TL’dir.
  • Kampanya sadece Ziraat Bankası’ndan maaşını alan müşteriler için geçerlidir.
  • Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; internet bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az 2 tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecekler. Konut kredisinde ise ürünlerden 3 tanesine sahip olanlar ya da yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecekler.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.