SON DAKİKA
Hava Durumu

Konut Kredisi’nde Aylık Taksitlerim Hiç Değişmesin Diyenler Garanti BBVA’ya! Sabit Faiz Oranlı Konut Kredisi Kampanyası Başladı

Konut sahibi olmak isteyenlere özel Garanti BBVA, sabit faizli konut kredisi kampanyasını başlattı. Aylık eşit taksitler halinde geri ödeme planının hazırlandığı konut kredisi kampanyası, sabit faiz oranı ile taksit miktarının hep aynı kaldığı bir kredidir. Sadece Garanti BBVA ayrıcalıkları ile kullanılabilecek olan bu kredinin detayları ise aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2020 13:20
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Konut Kredisi’nde Aylık Taksitlerim Hiç Değişmesin Diyenler Garanti BBVA’ya! Sabit Faiz Oranlı Konut Kredisi Kampanyası Başladı

Garanti BBVA, konut sahibi olmak isteyenlere özel sabit faizli konut kredisini duyurdu. Aylık eşit taksitler halinde planlanan konut kredisinin faiz oranı da sabit olduğu için ödenecek taksitler hiç değişmeden geri ödeme planı hazırlanıyor. Uygun vade ve faiz oranları ile kullandırılan bu kredinin detayları ise bugünkü haberimizde.240 AYA VARAN VADE İMKANI GARANTI BBVA’DAGaranti BBVA’nın başlattığı konut kredisi kampanyasında 240 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Kolay ödeme imkanlarının 240 ay vade ile birleştiği bu konut kredisi kampanyasının özellikleri ise aşağıdaki gibidir:  • Konut kredisi TL cinsinden kullanılmaktadır.
  • Kredi geri ödeme planları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.
  • Kredi kullanımı sırasında Garanti BBVA’da geçerli olan Sabit Faizli Mortgage faiz oranı uygulanmaktadır.
  • Sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilmektedir.
  • Teminat olarak, satın alınan evin üzerine ipotek konulmaktadır. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte şubelerde gerekli görüldüğü durumlarda kefil talep edilebilmektedir.
  • Satın alınması planlanan konutun ekspertiz değerine göre kredi kullandırılmaktadır.
  • Söz konusu konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullandırılmaktadır.
  • Sabit faizli kredilerde, kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa, ödenen anapara tutarının yüzde 1’ini, 36 aydan fazla ise yüzde 2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilmektedir.


UYGUN FAIZ ORANLARI ILE KONUT SAHIBI OLUNGaranti BBVA’nın başlattığı konut kredisinde 240 aya kadar vade süresi uygulanmaktadır. Her vade süresi için uygulanan faiz oranı ise sabittir. Müşterilerin seçtiği herhangi bir vade süresinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,30’dur. Söz konusu Garanti BBVA konut kredisine başvurular ise Garanti BBVA şubelerinden, internet şubeden ve 444 EVİM (444 3846) hattı aranarak yapılmaktadır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.