SON DAKİKA
Hava Durumu

Koç Fiat Kredi ile %0,99 Faiz Oranıyla Araç Kredi Kampanyası Başladı!

0,99 faizli Koç Fiat araç kredi kampanyası ile hayalinizdeki Fiat Egea marka sıfır araca hesaplı koşullarda sahip olabilirsiniz. 24 ay vade ve 0,99 faiz oranı ile Fiat Egea marka araçlar için 50 Bin TL’ye kadar finansman ihtiyacınızı Koç Fiat kredi ile temin edebilirsiniz. Markanın sıfır araç kampanyaları 2019 ile ilgili tüm detayları sizler için haberimizde bir araya getirdik.

Haber Giriş Tarihi: 26.10.2019 09:14
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Koç Fiat Kredi ile %0,99 Faiz Oranıyla Araç Kredi Kampanyası Başladı!


Koç Fiat Kredi Faiz Oranları Nedir?

Koç Fiat kredinin faiz oranları araç modeline göre farklılık gösterir. Ekim ayı kampanyaları içerisinde firmanın iki farklı kampanyası bulunmaktadır. Kampanya dahilinde yararlanılabilen Koç Fiat kredi faiz oranları aşağıda paylaşılmıştır:

- Fiat Egea: %0,99

- Fiat Doblo: %1,29

- Fiat Fiorino:  %1,29

- Fiat Pratico: %1,29

Koç Fiat Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Koç Fiat kredi hesaplaması kampanya faiz oranları kullanılarak hesaplanır. Egea araçlar için 10 Bin TL ve 24 ay vade için örnek Koç finans kredi hesaplama ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

- Aylık Taksit Tutarı: 470 TL

- Toplam Geri Ödeme: 11.280 TL

Koç Fiat Kredi Ödemesi Seçenekleri Nelerdir?

Koç Fiat kredide ödeme alternatifleri müşteri isteklerine karşılık verebilmek adına çeşitlendirilmiştir. Kredi başvurusu gerçekleştirecek olan Fiat marka araç satın almak isteyenlere özel hazırlanan Koç Fiat kredi ödeme alternatifleri aşağıda sizler için detaylandırıldı:

- Eşit Ödemeli Kredi: Koç Fiat’tan satın alınacak araçlar için 60 aya kadar eşit taksitlerle seçilebilen geri ödeme seçeneğidir. Bireysel başvurularda maksimum vade sayısı 48 aydır. Tüzel kişiliklere 60 aya kadar vade seçeneği sunulur.

- Artan ve Azalan Ödemeli Kredi: Kredi ödeme taksitlerini artırmak ya da azaltmak suretiyle tercih edilebilen geri ödeme seçeneğidir. Kredinin ilk 6 ya da 12 ayından itibaren azalan kredi ya da artan kredi tercihiyle taksit tutarları revize edilebilir.

- Ara Ödemeli Kredi: Toplam kredi tutarının %5 ile %10’u kadar 6 ya da 12 aylık periyotlarla ara taksit ödemenin gerçekleştirilebildiği geri ödeme seçeneğidir. Bu yöntem ile diğer vade taksit tutarlarında düşüş sağlanabilir.

- Balon Ödemeli Kredi: Kredi toplam tutarının %30’una kadar olan bölümünü kredinin son taksitinde ödeme alternatifi sunan geri ödeme türüdür. Fiat balon ödeme seçeneğinde kullanılan kredinin %70 tutarı eşit taksitlendirilir.

- Taksit Ötelemeli Kredi: Kredinin ilk taksitini 6 aya kadar öteleme şansı sunan geri ödeme türüdür. Koç Fiat kredi erteleme seçeneğinde erteleme faizi diğer taksitlerle eşit şekilde paylaştırılır.

- Çiftçi Kredisi: Çiftçilerin hasat zamanında ödeme yapabileceği kredi türüdür. 6 ya da 12 aylık periyotlarla taksit ödeme seçeneği sunulur.

- Taksit Atlamalı Kredi: 36 aylık vadede kullanılan finansmanlarda 3 aya kadar her sene belirlenen ayların ödemelerinin geciktirilmesini sağlayan geri ödeme seçeneğidir. Maddi olarak zor dönemlerde kredi ödemesini erteleme avantajı sunar.

- Tek Ödemeli Kredi: Araç fiyatının %50’sinin peşin olarak ödendiği bu ödeme seçeneğinde kalan %50’lik bölümü biriken faizi ile birlikte 1 yıl sonra ödeyebilirsiniz.

- Tam Esnek Kredi: 36 aya kadar vadelendirilen kredilerde kullanılabilen bu ödeme alternatifinde 2 farklı seçenek bulunur. Kullandığınız Koç Fiat kredi aylık eşit taksit ve 3 aya kadar ara dönem toplu ödemeleri ile kapatılabildiği gibi dönemin farklı vadelerinde 3 kez belirlenen ödeme tutarına göre kalan taksitler eşit taksitli olarak ödenir.

Koç Fiat Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koç Fiat kredisine başvuru için iki alternatif yol mevcuttur. İlk yöntem Fiat showroomlarında hizmet veren satış danışmanı üzerinden başvuruda bulunmaktır. Firma görevlisinden kredi seçenekleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci yöntem ise firma web sitesi üzerinden online Koç Fiat kredi başvuru işlemini gerçekleştirmektir. Sizlere tanıttığımız kampanyalardan yararlanmak için firma web sitesi üzerinden online başvuru gerçekleştirerek cazip faiz oranları ile araç kredinizi kullanabilirsiniz.

Koç Fiat Kredisi Hangi Bankalara Ödenir?

Koç Fiat kredi ödemesinin yapılabileceği bankalar Akbank, Halk Bankası, Garanti BBVA, Yapı Kredi Bankası ve PTT’dir. Seçilen bankanın şubeleri, ATM’leri, telefon bankacılığı, internet ve mobil bankacılık hizmetleri kullanılarak Koç Fiat kredi ödemesi belirlenen ödeme takvimine göre gerçekleştirilir.

Fiat Egea Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları Nelerdir?

Fiat Egea kampanyasının detayları hangi şartlarda Egea marka araç için hesaplı finansman emin edebileceğinizin sınırlarını belirler. Fiat Egea taşıt kredisi %0,99 faiz oranı ile sunulur. Koç Fiat kredi ile Egea araç satın almak için aşağıdaki şartlarda finansman sağlayabilirsiniz:

- Sıfır kilometre Fiat Egea

- 0,99 faiz oranı

- Maksimum 24 ay vade

- Maksimum 50 Bin TL finansman

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.