SON DAKİKA
Hava Durumu

Halkbank’tan Yüksek Tutarlı İhtiyaçlar İçin Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi

Halkbank’ın sağlamış olduğu Mortgage Dışı Bireysel Kredi ile yüksek tutarl ihtiyaçlar için finansman sağlamak mümkün. Sahibi olunan iş yeri ya da konut için ipotek konulması ile kullandırılan bu kredinin 60 aya kadar vade süresi bulunuyor. Peki bu kredinin kullanım detayları neler, faiz oranı ne kadar?

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2020 17:03
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Halkbank’tan Yüksek Tutarlı İhtiyaçlar İçin Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi

Yüksek tutarlı nakit ihiyaçlar için Halkbank, ipotek karşılığı kredi imkanı sağlıyor. Sahibi olunan iş yeri ya da konutun 3.şahsa ipoteği ile kullandırılan bu kredide 60 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarında kullandırılan bu kredinin kullanım şartları ve özellikleri ise detaylarıyla beraber bugünkü yazımızda yer alıyor.YÜKSEK TUTARLI İHTİYAÇLARA 60 AY VADE İMKANIHalkbank ihtiyaç kredisi limitinin yetersiz geldiği durumlarda yüksek tutarlı ihtiyaçlara özel Mortgage Dışı Bireysel Kredisi’ni kullandırıyor. Krediye başvuran kişinin sahibi olduğu iş yeri veya konut üzerinde ya da 3.şahsa ait iş yeri veya konutun ipoteği karşılığında kredi kullandırılmaktadır. Yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlar için kullandırılan bu kredinin diğer özellikleri ise aşağıdaki gibi belirlenmiştir:  • Kredi için belirlenen maksimum vade süresi 60 aydır.
  • Krediye özel olarak belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,01’dir.
  • Kredinin kullanılması için söz konusu ipotek konulacak gayrimenkulde ekspertiz ücreti tahsil edilmektedir.
  • İpotek konulan gayrimenkulde ipotek tesis ücreti tahsil edilmektedir.
  • Kredide hayat sigortası ürünü sunulmaktadır. Söz konusu hayat sigortası primi krediyi kullanan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir.
  • Kredi için başvurular sadece Halkbank şubelerinden yapılmaktadır.


KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?Sadece Halkbank şubelerinden başvuru yapılan bu kredi için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir:  • Kimlik kartı, sürücü belgesi ya da pasaport,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
  • İpotek gösterilecek gayrimenkule ait tapu belgesi. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.