SON DAKİKA
Hava Durumu

Gelir belgesi göstermeden kredi alabileceğiniz 4 banka 60 ayda 100 bin TL'ye kadar destek sunuyor!

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2020 yılında 100 bin TL'ye kadar 60 ay vadeyle uygun faizli kredi desteğini sürdürüyor. Odeabank, Garanti BBVA, Akbank ve TEB üzerinden cazip koşullarda kredi kullanabilirsiniz. Bu bankaların sunduğu kredilerin özellikleri, şartları, faiz oranları ve vade seçenekleri hakkında bilgileri inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 07.05.2020 02:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Gelir belgesi göstermeden kredi alabileceğiniz 4 banka 60 ayda 100 bin TL'ye kadar destek sunuyor!

2020 yılında kredi verme şartları büyük ölçüde değişmiştir. Maaş bordrosu 2020'ye kadar kredi çekmek için gerekli olan belgelerin başında gelmekteydi.Presodürde yapılan değişiklikler ev hanımı, çiftçi gibi maaş bordrosu olmamasından kaynaklı sıkıntı yaşayan kesimler için kredi çekme kolaylığı yaratmıştır.Maaş bordrosu olmayan kesimler sadece aktif finansal işlemler yürüttükleri bankalardan ya da kefil gösterme, ipotek yaptırmak gibi şartlarla kredi alabiliyordu.2020 yılı bankacılık presodürundeki değişikliklerle maaş bordrosuz kredi veren bankalar, tüm vatandaşlar için kredi işlemini ulaşılabilir hale getirmiştir.Maaş bordrosu olmadan kredi vermek, internet bankacılığının da önünü açmıştır. Vatandaşlar maaş bordrosu gerekmeyen kredi çeşitlerine online olarak başvuru yapabilme olanağı da yakalamışlardır. Ayrıca gelir belgesiz kredi veren bankalar listesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.2020 Maaş Bordrosuz Kredi Başvurusu 2020 maaş bordrosuz kredi başvurusu yapmak için internet bankacılığı kullanılabilir. İnternet üzerinden gelir belgesi ve kefil göstermeden, ipotek yapmadan ya da ek gelir belgeniz olmadan kredi başvurusundan bulunabilirsiniz.Bankalar talep ettiğiniz kredinin olanaklı olup olamayacağına, resmi kanallar üzerinden incelemenizi yaparak karar verirler. Maaş bordrosu ve kefile dayanarak kredi verilmesinin amacı, müşterinin krediyi geri ödeyecek gücünün olup olmadığının ölçülmesiydi.Gelir belgesi olmadan yapılan başvurularda tüketicinin kredi notu ve finansal geçmişi önemli bir noktada durmaktadır. Maaş bordrosu olmadan yapılan kredi başvurularında bankanın müşterinin krediyi ödeyebileceğine dair temel güvencesi finansal geçmişidir.Kefil, ek gelir vb. teminatlar göstermeden kredi almak istiyorsanız en azından bankacılık sektöründe kritik gruplarda bulunmamanız gerekiyor.Kefilsiz, şartsız kredi veren bankalar yazımıza da gözatabilirsiniz.2020 Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar2020 Maaş Bordrosuz kredi veren bankalar oldukça fazla sayıdadır. Gelir belgesi olmadan kredi çekmek internet bankacılığına geçilmesiyle ve meslek gruplarının yoğun bir şekilde artmasıyla da  bağlantılıdır. Maaş bordrosuz kredi veren bankalar aşağıdaki gibi listelenebilir.  • Odeabank 
 • Garanti BBVA
 • Akbank
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)


 • Odeabank Maaş Bordrosuz Kredi   Odeabank maaş bordrosuz kredi veren bankaların başında gelir. Odeabank'tan gelir belgesi olmadan kredi alabilmek için, kredi notunun yüksek olması ve kara listede olmamak önmeli etkenlerdir.  Odeabank'a internet üzerinden T.C. kimlik numarası ile başvuru yapılabiliyor. Ancak kredinin onay alıp alamayacağı şubede belli olmaktadır.  Odeabank gelir belgesiz verdiği 30 bin TL'ye varan krediyi 36 aya kadar vadelendirebilmektedir. Bu kredinin faiz oranı ise %1.49'dur.  Odeabank acil kredi desteğiyle ilgili yazımızdan da bilgi alabilirsiniz.  Akbank Gelir Belgesiz Kredi   Akbank gelir belgesiz kredi, kredi notu düşük olmayan 40 bin TL'ye kadar alınabilen bir kredidir. Akbank mobil uygulamasında, ihtiyaç kredisi başvurusu altında bulunan maaş bordrosuz kredi 48 ay vadeli olup % 1.49 faiz oranı bulunmaktadır.  Bankanın kredi detaylarıyla ilgili Akbank şubeye gitmeden kredi yazımıza da bakabilirsiniz.  Türkiye Ekonomi Bankası Maaş Bordrosuz Kredi   Türkiye Ekonomi Bankası maaş bordrosuz kredi için müşterilerine 12 bin TL üst limiti olan bir paket sunmaktadır. Bankaya gitmeden, senet ya da imza gibi şartları olamayan gelir belgesiz kredi başvurusu internet üzerinden T.C. kimlik numarasıyla yapılabilmektedir.  Eğer işletme sahibiyseniz TEB esnaf kredisi yazımıza bakabilirsiniz.  Garanti BBVA Maaş Bordrosuz Kredi   Garanti Bankası maaş bordrosuz krediyi diğer bankalardan farklı olarak, çekeceğiniz ilk kredi olması  durumunda vermektedir. Daha önce kredi çekmediyseniz ve kredi kartı borcunuz yoksa Garanti Bankası maaş bordrosuz krediye başvuru yapabilirsiniz.  Kredinin 36 aya varan vade oranı ve %1.09 faiz oranı vardır. Garantiden alacağınız gelir belgesiz ilk kredinizin miktarı 100 bin TL'ye kadar çıkabilmektedir. Maaş bordrosuz kredi veren bankalar arasında ilk krediniz olmasını şart olarak koyan tek banka Garanti Bankası'dır.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar
  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.