SON DAKİKA
Hava Durumu

Evraksız Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 19.06.2019 16:34
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Evraksız Kredi Veren Bankalar 2019

Evrak olmadan kredi veren bankalar sayesinde vatandaşlar ekstra belgeler ile uğraşmadan, kağıtlara imza üzerine imza atmadan kredi kullanabiliyorlar. Evraksız kredi kullanmak nakit ihtiyacı olan vatandaşlara zaman kazandırıyor. Özellikle bankanın maaş müşterilerinin bankaya ekstra belge götürmelerine gerek kalmıyor. Banka müşterileri SMS, internet bankacılığı, çağrı merkezleri gibi farklı kanallardan, bulundukları yeri terk etmelerine dahi gerek kalmadan başvuru işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Bankalar, genellikle ödemelerin güvence altına alınması adına, kredi notu düşük olan vatandaşlardan ya da sicili bozuk olanlardan çeşitli belgeleri talep ediyor.

Aktif Bank EvrakOlmadan Kredi Kullanımı

Aktif Bank evraksızkredi kullanmak isteyen kişiler için üst kredi limiti 30 bin TL olarakbelirlenmiştir. Kredi başvurusu yapmak isterseniz bankaya gitmenize ya da kredinotunuzu belirtmenize gerek kalmayacak. Başvurular internet ortamındadeğerlendirilecektir. İnternetten yaptığınız başvuruya anında cevap gelir.Krediye başvuru yapmak isteyen kişilerin bazı koşulları yerine getirmiş olmasıbeklenir. Bu koşullar şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi ödemelerinin zamanında yapılması,
 • Başvuru yapan kişinin 18 yaşını doldurmuşolması,
 • İpotek istenmesi halinde, ipotek için eşinyazılı rızasını gösteren belge,
 • En fazla 36 ay vade ile ihtiyaç kredisibaşvurusu yapmak.
Odea BankMüşterilerine Gelir Belgesi Olmadan Kredi Fırsatları

Odea Bank evraksız kredi kullanmak isteyen kişiler, bankanın sunmuş olduğu limit dahilinde bordo göstermelerine gerek kalmaksızın kredi kullanabiliyorlar. Vatandaşların bu kredi avatantajlarından faydalanabilmeleri için belirli şartları yerine getirmeleri gerekiyor:

 • Kredi notu riskli aralıkta yer almamalı,
 • Kişi daha önceden kara listeye düşmüş olmamalı,
 • Bankanın talep etmesi halinde bankaya kefil yada teminat gösterebilmel.

Her ne kadar başvuruları internet üzerinden online olaraktamamlıyor olsanız da, kesin başvuru sonucu ve kullanılabilecek kredinin limitibankanın şubeleri tarafından belirlenmiş oluyor. Bankanın evrak ile uğraşmak istemeyenmüşterileri için özel olarak hazırlanan “Nakit Hazır Kredi” başvurusuna onlinekayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bankada kullanacağınız evraksız kredi vadesi 60 aylasınırlandırılmıştır. Başvurunuzu yaparken yanınızda kimlik belgenizin olmasıyeterlidir.

 Bankanın güncel faizoranlarına göre, gelir belgesiz şeklilde kredi çekmek isteyen kişiler yüzde2,27 faiz oranı ile, 53 TL kredi tahsis ücreti ekleyerek, 36 ay vade ile kredikullanılması durumunda, 439 TL değerinde aylık taksitler ile kredikullanabilirsiniz.

ING Bank EvraksızKredi

ING Bank evraksız kredidiğer adıyla ING Bank Mini kredi, müşterilerinin düşük meblağlı nakitihtiyaçlarını belge talebi olmaksızın karşılıyor. Dört bin TL’ye varan nakitihtiyaçlarınızı karşılamak ve sayfa sayfa evraklara imza atmakla uğraşmayayımderseniz, ING Bank tam da size göre. 1 yıl ve 3 yıl aralığında vadeler ileçekilebilecek olan bu kredi türünde, yalnızca toplamda çekmiş olduğunuzkredinin yüzde 0,5 oranında dosya masrafı ödersiniz. 36 ay vade ile krediçekmeniz halinde, aylık olarak toplamda ödemeniz gereken tutar 167 TL oluyor.Kredinin diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kullanabileceğiniz kredinin maksimum limiti 5bin TL’dir.
 • Krediye en fazla 4 sene vade yapabilirsiniz.
 • Bankanın güncel faiz oranı 2,29 olmaklabirlikte, değişiklik gösterebilir.
Enpara CepBankacılığı Var, Kredi Başvurusunda Evraklarla Uğraşmak Yok

Enpara CepBankacılığı evrak olmadan kredi sayesinde önemli bir harcamanız içinihtiya. duyduğunuz desteği bulabilirsiniz. Hem de evraksız kredi kullanmak için şubeye gitmenize gerek yok, anındabaşvurunuzu yaparak, taksit taksit geri ödemenizi yapabilirsiniz. Daha dagüzeli, dosya masrafı ya da kredi tahsis ücreti gibi ekstra ücretler ödemenizegerek kalmayacak. Kredinin diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi en az bin TL, en fazla 60 bin TL değerindeolabilir.
 • Kredi kullandığınız zaman hiçbir masraf, ücretya da komisyon gibi ekstra ücretlere tabi tutulmazsınız.
 • Kredi alabilmeniz için kredi başvurunuzun olumludeğerlendirilmiş olması gerekir.
 • Başvuru sırasında sizden hiçbir belge, kefil yada teminat istenmeyecektir.
 • Kredi değerlendirmesi yapılırken, başvurular QNBFinansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirmeye alınacaktır.
 • Kredi başvurunuza cevap ortalama birkaç dakikaiçerisinde verilecektir. En geç kredi başvuru cevabınızı 8 iş günü içerisinde alacaksınız.
Cepte TEB SayesindeEvrak Olmadan Kredi Kullanabilirsiniz

Cepte TEB evraksız kredi evrak, belge, imza ve senet ile uğraşmak istemeyen kişiler için ideal kredi fırsatlarını sunuyor. Hemen başvurularınızı yapabileceğiniz kredi paketleri sayesinde, nakit ihtiyaçlarınızı belli bir limite kadar gidermeniz mümkün. Kredi başvurularınızın onaylanması için, başvuran kişinin daha önceden yapmış oldukları finansal işlemler dikkate alınıyor. Kredi başvurusunun olumlu onaylanması için:

 • Başvuru yapan kişinin borçlu görünmemesi,
 • Bankanın sürekli müşterisi olması,
 • Bankaya kayıtlı kredi kartlarının olmasıgerekiyor.

Kredi çekmek isteyen kişilerin paket kapsamındayararlanabilecekleri üst limit ise 12 bin 500 TL olarak belirlenmiş.

N Kolay Kredi ileEvrak ile Uğraşma Derdi Olmadan Krediler

N Kolay Kredi ileevraksız kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzu dert etmenizegerek yok. Bankanın resmi internet adresinden 3 adımda başvurunuzu yapın,şubeye gitmenize gerek kalmadan paranızı alın! Başvurunuzun onaylanmasıhalinde, paranız hafta sonu dahil olmak üzere hesabınıza geçecektir. Başvuruyapmak için izlemeniz gereken adımlar ise şu şekildedir:

 • İhtiyaç duyduğunuz tutarı girin,
 • Sözleşmelerinizi onaylayın,
 • Paranızı hesabınızdan alın!
Akbank Gelir BelgesizKredi Avantajları

Akbank evraksız kredi, Akbank Direk mobil uygulaması sayesinde, kredi sicilini bozuk olmayan müşteriler için kredi veriyor. Kredi limiti 40 bin TL ile sınırlıdır. Başvuru yapmak için bankanın mobil uygulamasını indirdikten sonra:

 • Başvurular ve nakit ihtiyaçlarıma tıklayın,
 • İhtiyaç kredisi başvurusunu seçin,
 • En fazla 40 bin TL krediyi 48 ay vade ilekullanın!
Garanti Bankası İlkKredim ile Evraksız Krediler

Garanti Bankası evrakolmadan kredi fırsatı daha önceden kredi çekmemiş olan kişiler içinkolaylık sağlıyor. Bankanın kampanyası sayesinde, en fazla 36 ay vade ile 100bin TL’ye vatan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bankadan kredi kartıalmanıza gerek kalmadan sahip olacağınız bu ayrıcalıkla birlikte, banka sizeücretsiz banka kartı verir. PTT matiklerde geçerli olan bu kart ile paranızıçekmeniz mümkün. Para transferleri sırasında ekstra hiçbir ücret ödemenizegerek kalmayacak.

QNB Finansbank BelgeGöstermeden Kredi Başvurusu

QNB Finansbank belgesiz kredi KrediGO isimli uygulama sayesinde mümkün. Hangi bankanın müşterisi olursanız olun, hiçbir belge göstermenize gerek kalmaksızın, yalnızca tek tıkla kredi başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz. Eğer QNB Finansbank müşterisi iseniz, başvurunuzun onaylanması halinde paranız anında hesabınıza yatacak. Tamamen belgesiz olarak başvuru yapacağınız bu uygulamayı, Google Play ve App Store ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İş Bankası GelirBelgesiz Kredi Başvurusu

İş Bankası gelirbelgesiz krediler İşCep ile mümkün. Başvurularınızı hiçbir belgegöstermenize gerek kalmadan Bankamatiklerden ya da bankanın internet şubesiüzerinden yapabilirsiniz. İnternet şubesinden başvuru yapmak isteyenler,kredilerim sekmesini tıkladıktan sonra anında kredi başvurusu linkinetıklayarak başvuru işlemlerini belgesiz şekilde hızlıca tamamlayabilirler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.