SON DAKİKA
Hava Durumu

Evlilik Hazırlığı Yapanlara İlaç Gibi Kredi Kartı

Haber Giriş Tarihi: 09.07.2019 09:29
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Evlilik Hazırlığı Yapanlara İlaç Gibi Kredi Kartı

Yeni bir yuva kurmayı hedefleyen ancak masraflarla nasılbaşa çıkacağını bilemeyen tüm vatandaşlar artık rahat bir nefes alabilecek.Kuveyt Türk'ten evlilik hazırlığı yapanların karşılaştığı sorunlara ilaç gibigelen Kuveyt Türk İhtiyaç Kart, ilkiki ayı ödemesiz ve toplamda 58 aya varan esnek taksit seçenekleri ile pek çokkolaylığı da beraberinde getiriyor.

Kuveyt Türk müşterilerine memnuniyet yaratan seçeneklersunmaya devam ediyor. Beyaz eşyadan seyahate kadar tüm ihtiyaçlarda tek birkart ile finansman desteği sağlayan Kuveyt Türk, özellikle yeni evlilikhazırlığında olan müşterilerinin karşılaşacağı masraflarda kolay ödemeyöntemleri sunuyor. Bankadan yapılan kamuoyu açıklamasına göre, Kuveyt Türkgeliştirdikleri ürün ve hizmetlerle ihtiyaç duydukları her alandamüşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

İlk 2 Ayı ÖdemesizKredi Kartı

Basıldığı ay dahil olmak üzere yalnızca 2 ay kullanıma açıkolan ve bu sayede gereksiz harcamaların da önüne geçen Kuveyt Türk İhtiyaçKart, sahip olduğu özellikler ve avantajlar ile özellikle yeni evlenecek olanmüşterilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. İhtiyaç anında müşterilerininimdadına yetişen Kuveyt Türk, evlilik harcamalarından eşya yenilemeye,eğitimden seyahate uzanan tüm masraflar için gerekli finansmanı tek bir kredikartında toplayarak müşterilerin hizmetine sunuyor. Kuveyt Türk İhtiyaç Kart adıylamüşterilere sunulan bu kartta, ilk 2 ayı ödemesiz olmak üzere 58 aya varan esnek ödeme seçenekleribulunuyor. Söz konusu avantajları dolayısıyla Kuveyt Türk İhtiyaç Kart, evlilikhazırlığında olanlar başta olmak üzere pek çok vatandaş tarafından yoğun ilgigörüyor.

Banka tarafından yapılan kamuoyu açıklamasında görüşlerinibildiren Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür YardımcısıMehmet Oral, şu ifadelerde bulundu: "Yeniliklerin öncüsü olan bankamız 10yıl önce bir ilke imza atarak geliştirdiği İhtiyaç Kart ile bireyselmüşterilerimizin ihtiyaç duydukları finansman talebini karşılıyor." Diyen Oral,bu karta sahip olan müşterilerin kartın basıldığı ay dahil olmak üzere 2 ayboyunca diledikleri harcamaları yapabildiklerini kaydetti.

Gereksiz HarcamalarınÖnüne Geçiliyor

İki aylık kullanımın ardından kartın kullanıma kapatıldığınıbelirten Mehmet Oral, Kuveyt Türk İhtiyaç Kart'ın bu özelliği sayesinde hemgerçek ihtiyaçların karşılanmasının hem de gereksiz harcamaların önüne geçilmişolmasının mümkün olduğunu söyledi. Kullanıcılarına tek çekim indirim imkanı da sunulan kartta, 6 aydan başlayarak 58aya varan esnek taksit seçenekleri de söz konusu kartın yoğun talep görmesineneden oluyor. Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür YardımcısıMehmet Oral esnek ödeme seçenekleri ile ilgili olarak "Bu özellik, ihtiyaçsahiplerinin ödemelerini bütçeleri için en uygun şekilde yapmalarına olanaktanıyor." İfadelerini kullandı.

Kuveyt Türk İhtiyaç KartAvantajları Nelerdir?

Bankanın kamuoyu duyurusundan sonra geniş kitlelerindikkatini çeken Kuveyt Türk İhtiyaçKart'ın sahip olduğu özellikler ve avantajlar, vatandaşlar tarafındanmercek altına alındı. Bu bağlamda söz konusu kartın avantajlarını şu şekildeözetlemek mümkün olmaktadır:

  • İhtiyaç kart, üye işyerleri olsun veya olmasınherhangi bir mağazada yapılan 50 lira ve üzeri alışverişlerde kullanıcılarınataksit fırsatı sunmaktadır.
  • İhtiyaç kart, basıldığı ay dahil olmak üzereyalnızca 2 ay süresince kullanıma açıktır.
  • Tek çekimde dikkat çekici avantajları bulunanİhtiyaç kart, 6 ile 58 aya varan esnek taksit seçenekleri sunmaktadır.
  • Kullanıcılar tüm harcamalarını, başvuruesnasında belirttikleri taksit sayısına göre vade farklıtaksitlendirebilmektedir.
  • Yapılan alışverişlerde yeni bir fatura getirmeya da ödeme planı oluşturma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bundan dolayı işlemlertek hesap ekstresi üzerinden kolaylıkla takip edilebilmektedir.
  • Kartın çalınması veya kaybolması durumunda diğerkredi kartlarında olduğu gibi güvenlik olanaklarından yararlanılması mümkündür.
  • İhtiyaç kart ile nakit ödeme yapar gibi pazarlıkyapılabilmektedir. Bu nedenle harcamalar alınan indirimli fiyat üzerindentaksitle ödenebilmektedir.

Kuveyt Türk İhtiyaçKart başvuruları banka şubesinden yapılabileceği gibi, internet bankacılığıhizmetlerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.