SON DAKİKA
Hava Durumu

Evlenecekler, evini düzecekler müjde! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 6 ay ödemesiz 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası!

Kamu bankaları evleneceklere, çeyiz oluşturacaklara ve ev eşyasını yenileyeceklere en uygun kredi paketini açıkladı! Hazine ve Maliye Bakanı tarafından verilen müjde ardından harekete geçen Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, 6 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi paketini tüketicilerle buluşturdu. Devlet bankaları evlilik, çeyiz ve ev yenileme kredisi ayrıntıları ne? İşte 6 ay ödemesiz 30 Bin TL’ye kadar verilen ihtiyaç kredisi ayrıntıları…

Haber Giriş Tarihi: 02.06.2020 09:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Evlenecekler, evini düzecekler müjde! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 6 ay ödemesiz 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası!

Evleneceklere en uygun kredi müjdesi üç kamu bankası tarafından verildi! 30 Bin TL 6 ay ödemesiz 60 ay vadeli evlilik ihtiyaç kredisi ile çeyiz hazırlıklarının maliyeti geriledi. Evini yenilemek isteyenler de Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 6 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek.ÇEYİZ HAZIRLIKLARINA 6 AY ÖDEMESİZ SOSYAL İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ!Üç kamu bankası tarafından açıklanan yeni kredi paketinde, en uygun taşıt ve konut kredisi yanında evleneceklere de müjde geldi! Yeni ev kurmanın maliyetinin arttığı bugünlerde çeyiz hazırlıkları için nakde sıkışan gençlerin imdadına Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yetişti. 6 ay taksit erteleme seçeneği ile 3 Bin TL – 30 Bin TL tutarları arasında verilen evlilik ihtiyaç kredisi, 60 aya kadar taksitlendirilebiliyor.EVLİLİK İHTİYAÇ KREDİSİ GERİ ÖDEMELERİ KAÇ TL OLACAK?En az 3 Bin TL olarak kullanılabilecek evlilik ihtiyaç kredisinde, üç kamu bankası tarafından ortak ödeme planı paylaşıldı. Ertelemeli kredi veren Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank; 12, 36 ve 60 ay vadeli taksit ertelemeli 10 Bin TL evlilik ihtiyaç kredisi için şu ödeme planlarını paylaştı:* 12 ay vadeli 10 Bin TL evlilik kredisi geri ödeme aylık taksit tutarı 1.771 TL* 36 ay vadeli 10 Bin TL evlilik kredisi geri ödeme aylık taksit tutarı 382 TL* 60 ay vadeli 10 Bin TL evlilik kredisi geri ödeme aylık taksit tutarı 228 TLFAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ VEREN BANKALAR DA KAMPANYAYA KATILDI!Üç kamu bankası tarafından ortak olarak yapılan kredi paketi kampanyasına, 2 yeni banka da katılım gösterdi. Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankaları, yeni kredi paketine uygun faizsiz finansman seçenekleri ile destek verecek! Evlilik finansmanı çekmek isteyen kamu katılım bankası müşterileri, benzer şartlarda en uygun finansman oranı ile çeyiz finansmanından yararlanabilecek.EVLİLİK KREDİSİ HANGİ HARCAMALAR İÇİN VERİLİYOR?Yeni bir ev kurmak için en ağır masraf kalemlerini karşılamayı amaçlayan kamu bankaları, en uygun evlilik kredisi ürünü ile tüketicilerin yanında yerli üreticileri de desteklemeyi amaçladılar. Evlilik destek kredisi başvurusunda şu sektör harcamalarınıza kredi kullanabilirsiniz:  • Mobilya,
  • Elektronik,
  • Beyaz eşya,
  • Ev tekstili,
  • Çeyiz,
  • Ev boya, seramik ve pencere – kapı sistemleri.


EVİNİ YENİLEYECEKLER, TADİLAT YAPTIRACAKLAR DA KREDİ KAPSAMINDA!Sosyal hayatı destek ihtiyaç kredisi olarak paylaşılan devlet bankaları kredi kampanyası, evleneceklerle birlikte ev eşyasını yenileyeceklere ve tadilat yaptıracaklara da en uygun kredi fırsatını sunuyor. Boya, seramik kaplama, kapı ve pencere sistemleri için yapılacak tadilat yanında beyaz eşya ve oturma takımı gibi pahada ağır ev eşyalarının değişimi için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan 30 Bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI MI?Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank devlet destekli evlilik kredisi başvuruları 5 Haziran 2020 tarihinde başlayacak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.