SON DAKİKA
Hava Durumu

Eminevim ile Yeni Evlenenler Daha Kısa Sürede Ev Sahibi Olacak

Haber Giriş Tarihi: 12.07.2019 09:17
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Eminevim ile Yeni Evlenenler Daha Kısa Sürede Ev Sahibi Olacak

Faizsiz Finansman Modeli ile vatandaşları ev sahibi yapmaya devam eden Eminevim, yeni evlenenler için ev teslimat tarihini daha öne çekti. Böylelikle evlenecekler daha erken ev sahibi olabilecekler. Eminevim'in yeni başlatmış olduğu kampanya ile yeni evlenen katılımcılar için teslimat tarihleri öne çekildi. Bu sayede evlenecekler için 2 yıl daha erken ev sahibi olabilmenin yolu açılmış oldu.

Mevcut durumda gayrimenkul sektöründe yüksek konut fiyatlarının olması ile birlikte bankaların konut kredisi kullanımlarında uyguladıkları yüksek faiz oranları, küçük birikimler yaparak ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini suya düşürüyor. Kendi evinde oturmak isteyen özellikle yeni evlenen çiftler, artan fiyatlar ve faiz oranları nedeniyle günümüzde giderek zorlaşan ev sahibi olmanın alternatif yollarını aramayı sürdürüyor. İşte burada devreye giren ve 29 yıl önce geliştirmiş olduğu Faizsiz Finansman Modeli'ni başarıyla uygulamaya devam eden Eminevim, vatandaşların kullanımına sunduğu yeni kampanyalar ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. Son olarak uygulamaya koyduğu kampanyası ile yeni evlenenler için ev teslimat süresini öne çeken Eminevim, bu sayede evli çiftlere 2 yıl daha erken ev sahibi olabilme fırsatı sunuyor.

İki Yıl Önceden TeslimYapılacak

Ülkemizde Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre her yıl yaklaşık 550 bin kişi dünya evine giriyor. Söz konusu evlenen kişilerin büyük bir kısmı da yüksek konut fiyatlarının yanında bankaların sunduğu konut kredilerinde yüksek faiz oranları uygulamaları sebebiyle küçük birikimler yaparak ev sahibi olmayı neredeyse imkansız olarak değerlendiriyor. Bu nedenle kirada yaşamayı tercih eden yüz binlerce yeni evli çift, yüksek faiz oranları ile karşılaşmadan ev sahibi olabilmenin alternatif yollarını aramaya devam ediyor.

Türkiye'de ilk defa faizsiz ödeme sistemi uygulamasını getiren ve katılımcılarına küçük birikimlerle istedikleri evi alabilme fırsatı sunan Eminevim, evlenip mutlu bir yuva sahibi olmak isteyen, kira yerine kendi evinde oturmayı hayal eden çiftlere özel kampanyalar ile bu hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi sürdürüyor. Özellikle yeni evlenen çiftlerin faydalanması için uygulanan bu kampanya ile Eminevim'in geliştirmiş olduğu Elbirliği Finansman Modeli sayesinde ev teslimatlarını 2 yıl daha erkene alınması sağlanıyor. Bu sayede katılımcılar çok uzun yıllar beklemeden kısa bir sürede üstelik faizsiz ev sahibi olabilmenin keyfini sürüyor.

KDV'ler Eminevimden

Faaliyetlerine başladıkları günden bu yana 142 binden fazlakişiyi faizsiz finansman modeli sayesinde ev ve otomobil sahibi yaptıklarınıkaydeden Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, yeni evlenen çiftleredestek olabilmek için başlatılan kampanyanın detaylarını kamuoyuna açıkladı.Üstün, kurucusu oldukları Elbirliği Faizsiz Finansman Modelinin ayda yaklaşık 2bin kişiyi ev ve otomobil sahibi yapan güvenilir ve güçlü bir sistem olduğunuifade ederek bu sistem sayesinde katılımcıların küçük birikimler yaparak faizödemeden ev ve araç sahibi olabildiklerini hatırlattı.

Özellikle yaz sezonunbda evliliklerin daha fazla yapılmasınedeniyle evli çiftlerin ev sahibi olabilmesinin yolunu hazırladıklarıkampayalar ile kolaylaştırmak istediklerini kaydeden Üstün, katılımcılarınküçük birikimler yaparak ev sahibi olabilmelerinin yolunu açtıklarını ifade etti.Bu kampanya kapsamında teslimat sürelerini 2 yıl daha öne çektiklerinivurgulayan Üstün, "Temmuz ayı sonuna kadar ev almak için kampanyamızakatılan çiftlerden ikinci bir kampanya olarak KDV tutarındaki hizmet bedeli indirimiyapma imkanı da sağlayacağız." dedi.

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, kampanya dahilinde isteyen katılımcılarına 2 yıl erken teslimat ya da hizmet bedeli indiriminden yararlanarak ev satın alma konusunda kolaylıklar sağlayacaklarını ifade etti. "Temmuz ayı sonuna kadar devam etmesi planlanan kampanya ile 1 yıla kadar yeni evli çiftlerin ev satın alma hayalleri gerçekleştirilmiş olacak" açıklamalarını yapan Başkan Emin Üstün, kampanyaya şimdiden yoğun ilgi olduğunu ifade etti.

Eminevim KampanyalarıDevam Ediyor

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana 29 yıldır toplamda140 binden fazla kişiyi ev ve araba sahibi yapan Eminevim'de katılımcılara peşinatlısistem, kısaltılmış vadeli sistem, çekiliş sistemi ve vade ortası sistemi gibipek çok farlı opsiyon sunuluyor. Bu sistemler ve güncel kampanyalardanyararlanmak için Eminevim resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya ikametettiğiniz yerde bulunan Eminevim şubesine müracaat edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.