SON DAKİKA
Hava Durumu

Eczane Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Yüzde 1,05’ten Başlayan Faiz Oranlarıyla Halkbank’ta

Halkbank eczacılar ve eczanelere bağlı çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi ile 100 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını finanse ediyor. Kredi tahsis ücretli ya da ücretsiz olarak tercih edilebilecek bu kredinin faiz oranı ise yüzde 1,05’ten başlıyor. 60 aya kadar vade süresi ile kullanılabilecek bu kredinin geri ödeme koşullarında da çalışana uygun planlamalar tercih edilecek.

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2020 14:00
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Eczane Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Yüzde 1,05’ten Başlayan Faiz Oranlarıyla Halkbank’ta

Eczacılar ve eczanelere bağlı çalışanlar için 100 bin TL’ye kadar nakit finansmanı Halkbank’ta. 60 aya varan vade süresi imkanı ile kullandırılan bu kredide faiz oranı, tahsis ücretine göre belirlenmektedir. Geri ödemeler ise krediyi çekecek olan çalışanın belirttiği düzene göre planlanmaktadır.SERBEST ÖDEMELİ OLARAK GERİ ÖDEME PLANI HAZIRLANABİLİRHem eczacı hem de eczaneye bağlı çalışanlar için nakit ihtiyaçlara finansman Halkbank’ta. 100 bin TL’ye kadar nakit finansmanı ve 60 aya varan vade imkanıyla kullandırılacak olan bu kredide kredi tahsis ücreti ödeyenler için yüzde 1,05 oranında faiz uygulanacak. Kredi tahsis ücreti ödemeyenler için ise aylık yüzde 1,10 faiz oranı ile kredi kullandırılacak. Kredi ödemeleri ise şu şekillerde planlanabilmektedir:  • Aylık azalan, artan ve eşit taksitli olarak kredi geri ödeme planı hazırlanabilmektedir.
  • İsteyen eczacı ve eczane çalışanları için serbest ödemeli olarak geri ödeme planı belirlenebilmektedir.


KREDİ İÇİN BELİRLENEN ŞARTLAR NELERDİR?Halkbank’ın eczacılar ve eczane çalışanları için hazırladığı bu kredi için belirlenen şartlar aşağıdaki gibidir:  • Krediye sadece Halkbank şubeleri üzerinden başvuru yapılabilmektedir.
  • Kredi için belirlenen üst limit 100 bin TL’dir.
  • Eczane çalışanlarına özel kredi için belirlenen vade süresi maksimum 60 aydır.
  • Kredi tahsis ücretine yüzde 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.
  • Ürüne ait yüzde 1,05 ve 1,10 faiz oranından Halkbank’tan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtıranlar, Hayat Sigortası yaptıranlar, 2 adet otomatik ödeme talimatı veren ve Eczacı Paraf Kredi Kartı talep edenler faydalanabilmektedir.
  • Ürüne ait Hayat Sigortası primi müşterinin cinsiyeti, yaşı ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.