SON DAKİKA
Hava Durumu

Denizbank Banka Kartı Müşteri No, Hesap No Nerede Yazar? (Bankamatik karttan hesap numarası öğrenme)

Denizbank banka kartının neresinde hesap no yazacağı, para transferi sırasında gereklidir. Denizbank ATM kartı üzerinden hesap no ve müşteri no ulaşılabilmesinin yanında çağrı merkez, ATM, şube, mobil/internet şube üzerinden hesap no sorgulama yapılabilir. Denizbank çağrı merkezi numarası nedir? Denizbank müşteri hizmetlerine direkt nasıl bağlanılır? Denizbank banka kartından hesap no ve müşteri no nasıl sorgulanır? İşte detaylar…

Haber Giriş Tarihi: 10.05.2020 07:06
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Denizbank Banka Kartı Müşteri No, Hesap No Nerede Yazar? (Bankamatik karttan hesap numarası öğrenme)

Denizbank banka kartının bağlı olduğu hesap numarası ve müşteri numarası bilgileri için bankamatik karttan yararlanabilirsiniz. Denizbank’ın başta müşteri hizmetleri olmak üzere farklı bankacılık kanalları kullanılarak hesap no ve müşteri no sorgulaması yapılabilir. Denizbank’a ait hesap numarasını sorgulama işlemi için yapabileceğiniz pratik alternatifler, haberimiz üzerinde derlendi.DENİZBANK ATM KARTTA HESAP NO VE MÜŞTERİ NO YAZAR MI?


Denizbank ATM kartı üzerinde hesap no bilgisi yer almamaktadır. Bankanın Bonus banka kartı kullanılarak hesap numarasına ulaşılamaz. Müşteri no bilgisi ise bankamatik karttan ulaşılabilir.DENİZBANK HESAP NUMARASI KARTIN NERESİNDE YAZAR?


Denizbank Bonus bankamatik kart üzerinde, kartın bağlı olduğu hesap numarası bilgisi yer almaz. Denizbank’ın ATM kartı üzerinde aşağıda görüleceği üzere kart numarası ile birlikte müşteri no bilgisine ulaşılabilir. Denizbank hesap no sorgulama işlemleri için banka şubesi, ATM’leri, mobil/internet şubesi ve çağrı merkezi kullanılabilir. Müşteri numarası bilgisi ise aşağıda kırmızı kutu içerisine alınarak görüleceği gibi, Denizbank’a ait bankamatik kartın ön yüzünde yazılıdır.

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden Hesap No Sorgulama Nasıl Yapılır?


Denizbank banka kartı hesap numarası sorgulama işlemi için bankanın çağrı merkezi 7/24 aranabilir. Denizbank müşteri hizmetlerine 0850 222 0 800 numarası üzerinden ulaşılabilir. Çağrı merkezi numarası üzerinden ulaşacağınız Denizbank müşteri hizmetlerinde, herhangi bir tuşlama yapmadan direkt bağlanarak hesap no sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Direkt bağlanarak Denizbank hesap no sorgulama işlemini gerçekleştirmek için, çağrı merkezini arayarak sesli yanıt sistemine “Hesap numarası öğrenme” komutunu verebilirsiniz. Sesli yanıt sisteminden müşteri numarasını öğrenmek için “Müşteri numarası öğrenme” komutunu verebileceğiniz gibi, IBAN numarası sorgulama için “IBAN bilgisi öğrenme” sesli komutunu kullanabilirsiniz.Denizbank kredi kartı ve ek kart kullanım ücretleri bilgisi ile aidatsız kredi kartı seçeneklerini inceleyin: /bankacilik/2020-denizbank-kredi-karti-ve-ek-kart-yillik-aidat-ucretleri-aidat-h5979.htmlDenizbank havale ve EFT ücretleri ile EFT saatleri için haberimize göz atın: /bankacilik/2020-denizbank-havale-ve-eft-islem-ucreti-denizbank-eft-saatleri-ve-h5843.html

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.