SON DAKİKA
Hava Durumu

Artık Kira Ödemek İstemeyenlere Vade Süresine Göre Değişen Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi Şekerbank’ta 

Kira ödemekten bıkıp artık ev sahibi olmak isteyenler Şekerbank’a! Şekerbank’ın konut sahibi olmak isteyen müşterilerine özel olarak hazırladığı bu konut kredisinde 10 yıla kadar vade süresi, değişken faiz oranları ile kullandırılıyor. Belirlenen vade süresine göre uygulanan faiz oranlarının yanı sıra ödeme kolaylıkları Şekerbank’ta ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. 

Haber Giriş Tarihi: 17.06.2020 18:39
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Artık Kira Ödemek İstemeyenlere Vade Süresine Göre Değişen Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi Şekerbank’ta 

Şekerbank ev sahibi olmak isteyenlere özel konut kredisi kampanyasını duyurdu! 10 yıla kadar vade seçeneğini uygun ve vadeye göre değişen faiz oranları ile birleştiren Şekerbank, konutun ekspertiz değerine göre kredi limitini kullandırıyor. Peki Şekerbank’ın konut kredisi kampanyasının şartları ve özellikleri neler?Konutun Ekspertiz Değerine Göre Limit Belirleniyor Şekerbank konut sahibi olmak isteyenler için vadeye göre değişen faiz oranlarıyla konut kredisi kampanyasını duyurdu. Her bütçeye uygun geri ödeme koşulları ve vade süresine göre değişen faiz oranlarıyla Şekerbank’ın hazırladığı konut kredisi kampanyasında kredi limiti, konutun ekspertiz değerine göre belirleniyor. Satın alınmak istenilen konutun ekspertiz değerinin 500 bin TL’nin altında olması durumunda yüzde 90’ına kadar, 500 bin TL’nin üzerinde olmasında ise yüzde 80’ine kadar nakit finansmanı sağlanıyor. Şekerbank Konut Kredisinin Özellikleri Nelerdir?Satın alınmak istenilen konutun ekspertiz değerine göre kredi limiti bulunan Şekerbank konut kredisinin özellikleri aşağıdaki gibidir:  • Konut kredisi için belirlenen faiz oranları; 3-36 ay için yüzde 1,19, 37-84 ay için yüzde 1,29, 85-120 ay için ise yüzde 1,39’dur. 
  • Kredi sabit faizli olarak eşit taksitler halinde, artan taksitli ya da esnek taksitli olarak geri ödenebilmektedir. 
  • Kredi için belirlenen maksimum vade süresi 120 aydır (10 yıl). 
  • Sabit faizli kredide, erken ödeme yapılması durumunda, erken ödeme tutarı üzerinden tutarın kalan vadesi 36 ayı aşmayan kredilerde yüzde 1’i, klan vadesi 36 ayı aşan kredilerde yüzde 2’si kadar erken ödeme ücreti tahsil edilmektedir. Erken ödeme, erken kapama, ara ödeme ve başka şekillerde ödeme planında belirtilen vadelerden önce yapılmış tüm ödemeler erken ödeme olarak kabul edilmektedir. 
  • Konut kredisinde teminat olarak satın alınmak istenilen konut ipoteği gösterilmelktedir. Şekerbank ek teminat ya da kefili gerekli görmesi durumunda talep edebilmektedir. 
  • Şekerbank konut kredisi başvurusu sadece Şekerbank şubelerinden yapılmaktadır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.