SON DAKİKA
Hava Durumu

Araç Sahibi Olmak İsteyenlerin Dikkatine! Vakıfbank 60 Aya Varan Vade ile Araç Kredisi Veriyor

Sadece sıfır araç alımlarında kullanılabilecek taşıt kredisi ile araç sahibi olmanın tam zamanı. 60 ay vade süresi, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme koşulları uygulanan Vakıfbank taşıt kredisi araç rehni ile kullandırılıyor. Peki araç rehni gösterilerek kullandırılan bu kredinin kullanım detayları, faiz oranları ve başvuru için gerekli belgeleri nelerdir? Detaylar haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 31.05.2020 18:01
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Araç Sahibi Olmak İsteyenlerin Dikkatine! Vakıfbank 60 Aya Varan Vade ile Araç Kredisi Veriyor

Sıfır araç sahibi olmak isteyenlere müjde! Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi ile araç sahibi olmak isteyen müşterilerinin yine yanında. 60 aya kadar vade imkanı sağlayan Vakıfbank 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme planı hazırlıyor. Sadece sıfır araç alımında kullanılabilecek bu kredinin detayları ve şartları ise aşağıdaki yazımızda yer alıyor.KREDİ ARAÇ REHNİ İLE KULLANDIRILACAKVakıfbank’ın sağlamış olduğu sıfır km taşıt kredisinde teminat olarak satın alınması planlanan araç rehin gösterilmektedir. Sadece sıfır araç alımında geçerli olan bu kredide alınmak istenilen araça Vakıfbank tarafından rehin konularak borca teminat sayılmaktadır. Kredinin diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir:  • Nihai fatura değeri 120 bin TL’yi aşan araç alımlarında, bedelin 120 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 120 bin TL’yi aşan kısmı için ise yüzde 50’sine kadar kredi kullandırılmaktadır.
  • Nihai fatura değeri 120 bin TL ve altında olan taşıt kredilerinin vadesi 60 ayı, nihai fatura değeri 120 bin TL’yi aşan taşıt kredilerinin vadesi ise 48 ayı geçemez.
  • 60 aya varan vade seçeneğinde aylık eşit taksitli, 3 aylık dönemli ya da değişken dönemli geri ödeme planı hazırlanabilmektedir.
  • Belirli ve düzenli bir geliri olan ve kredi notu olumlu olan kişiler Vakıfbank sıfır km taşıt kredisinden faydalanabilmektedir.
  • Teminat olarak alınan araç rehninin yeterli gelmediği durumlarda Vakıfbank; kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz rehni talep edebilmektedir.
  • Krediyi kullanan kişiye Vakıfbank tarafından Hayat Sigortası yapılmaktadır.
  • Kredi için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,45’tir.


KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?Vakıfbank’ın sıfır araç alımları için sağlamış olduğu bu kredinin başvuruları sadece şubeler üzerinden yapılmaktadır. Şubelere gidilmeden önce krediye yönelik gerekli belgelerin toplanması işlemlerde hız kazandıracaktır. Kredi için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir:  • Kimlik kartı, sürücü belgesi ya da pasaport aslı ve fotokopisi,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
  • Satın alınacak otomobilin faturası ya da proforma faturası bankaya ibraz edilmelidir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.