SON DAKİKA
Hava Durumu

Araba Alacaklara Müjdeli Haber Geldi: Yüzde 1,14 Faiz Oranıyla Dijital Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!

Garanti BBVA taşıt sahibi olmak isteyenlere özel dijital taşıt kredisini duyurdu. Hayalinizdeki gıcır gıcır arabaya sahip olmanız için Garanti BBVA, aylık yüzde 1,14 faiz oranı ile kredi kullandırıyor. 60 aya varan vade imkanının bulunduğu taşıt kredisinin kullanım detayları, özellikleri ve şartları ise bugünkü haberimizde yer alıyor.

Haber Giriş Tarihi: 17.06.2020 17:16
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Araba Alacaklara Müjdeli Haber Geldi: Yüzde 1,14 Faiz Oranıyla Dijital Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!

Taşıt sahibi olmak isteyenlere özel Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasını başlattı. 60 aya varan vade imkanlarıyla beraber kullandırılan Garanti BBVA taşıt kredisi, aylık yüzde 1,14 faiz oranına sahip. Peki Garanti BBVA taşıt kredisinin özellikleri ve kullanım şartları neler?KOBİ’ler de Taşıt Kredisinden Şirketi İçin Faydalanabilecek!Garanti BBVA’nın başlattığı taşıt kredisi kampanyasından bireysel tüm müşteriler faydalanabilirken, KOBİ’ler de şirketleri için araç alımı yapabilecekler. Garanti BBVA’nın KOBİ sekmesi üzerinden ulaşılabilecek bu taşıt kredisinde başvurular yine internet sitesi üzerinden de yapılmaktadır. Herkesin faydalanabileceği Garanti BBVA taşıt kredisinin diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir: • Garanti BBVA, marka ve model bazında aylık yüzde 1,14 faiz oranı ile kredi kullandırmaktadır. 
 • Kişinin bütçesine ve gelirine uygun geri ödeme planları yapılmaktadır. 
 • Araç bedeli 120 bin TL ve altında olan araçlar için maksimum kredi vade süresi 60 aydır. 
 • Araç bedeli 120 bin TL’nin üzerinde olan araçlar için maksimum vade süresi 48 aydır. 
 • 2.el araçlar için, aracın yaşı ile kredi vadesi toplamı en fazla 108 aya kadar kredi kullandırılmaktadır. 
 • Garanti BBVA teminat olarak satın alınacak olan araca rehin koymaktadır. 
 • Bireysel ve gerçek kişi KOBİ müşterilerin bireysel taşıt kredileri için kredilendirme miktarı; araç bedelinin 120 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 120 bin TL’yi aşan kısmı için yüzde 50’dir. 


Garanti BBVA Taşıt Kredisi Nasıl Kullanılır?18 yaşını doldurmuş olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği Garanti BBVA taşıt kredisine başvurular aşağıdaki kanallar aracılığı ile yapılmaktadır: • Garanti BBVA şubeleri,
 • Anlaşmalı otomobil bayileri,
 • 444 68 66 numaralı OTOM hattı,
 • Garanti BBVA internet sitesindeki başvuru formu.


Yukarıdaki başvuru kanalları aracılığı ile yapılan başvurularda ön onay süreci başlatılmaktadır. Ön değerlendirmenin olumlu sonuçlandırılması durumunda gerekli belgelerin şubeye ya da anlaşmalı otomobil bayilerine ibraz edilmesi gerekmektedir. Belgelerin toplanmasının ardından kredi için nihai değerlendirme Garanti BBVA tarafından yapılmaktadır.Başvurunun onaylanması durumunda yine şubeler ve anlaşmalı bayiler aracılığıyla gerekli sözleşmeler imzalanıp; sigorta, araç tescil ve rehin işlemleri tamamlanmaktadır. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.